Сьогодні відбулась
онлайн-конференція:
«
Освіта проти насильства: методи профілактики та алгоритми реагування
»
Взяти участь Всі події
Новини
726
27 жовтня 14:34

Металодетектори в школах: у закладах освіти Києва планують впровадити додаткові заходи безпеки

Правоохоронці переконані, що металодетектори допоможуть запобігти кримінальним правопорушенням.

Київська міська прокуратура ініціювала впровадження додаткових заходів безпеки у школах – у столичних закладах освіти можуть встановити металодетектори. Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури на своїй фейсбук-сторінці.

Правоохоронці переконані, що металодетектори допоможуть запобігти кримінальним правопорушенням, скоєним школярами чи щодо самих учнів, адже пристрої зможуть виявити зброю ще на вході до закладу освіти.

Київрада підтримала ініціативу столичної прокуратури та надала протокольне доручення відповідним Департаментам #КМДА опрацювати її та визначити критерії відбору шкіл для впровадження пілотного проєкту. Після впровадження пілотного проєкту буде розглянуте питання про встановлення таких пристроїв у всіх закладах освіти столиці. Відповідно спочатку металодетектори встановлять лише у деяких школах, а якщо це буде ефективно – то запровадять для всіх закладів освіти.

Якщо ініціатива доведе ефективність, і її позитивно сприймуть батьки, вчителі та діти, то Київрада розгляне питання її можливої імплементації у всіх столичних школах, – наголошують у прокуратурі.

Наразі визначають перелік критеріїв відбору шкіл, де запровадять пілотний проєкт.

Фото: телеграм-канал Київської міської прокуратури

Також вас може зацікавити такий матеріал: Петиція щодо обладнання всіх дитсадочків системами відеоспостереження набрала необхідну кількість голосів: президент розгляне звернення

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.