Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Творчі методики як сучасний інструмент вихователя: розвиваємо soft skills дітей дошкільного віку засобами конструювання
»
Взяти участь Всі події
8 червня 20:56

Мер пригрозив звільненням директору школи, де хлопці прийшли у сукнях

Учні влаштували «День навпаки», і прийшли до навчального закладу в жіночому одязі. Це викликало погрози директору навчального закладу з боку міської влади.

Вечеряйте на сніданок, носіть одяг навиворіт або навіть одягайте піжаму до школи. Це не збочення, а можливість влаштувати «День навиворіт», який щороку святкується 25 січня.

Учні 24-ї Луцької школи влаштувала такий день 24 травня, у Міжнародний жіночий день за мир та роззброєння — «День навпаки». Хлопці прийшли до школи у сукнях, а дівчата — у чоловічих костюмах. Діти таким чином підтримали ініціативу щодо гендерної рівності.

Ігор Поліщук вважає, що такі цінності не є українськими, а Луцьк — це християнське місто нормальних моральних цінностей.

5 червня міський голова Луцька під час оперативної наради міськради повідомив, що був «неприємно здивований» від побаченого, та назвав відео «збоченням».

Це не нормально, чи то жарт, чи то флежмоб. Це не нормально, коли особа чоловічої статті одягає жіночий одяг — це збочення. — Ігор Поліщук

Мер пригрозив звільненням директорам закладів, де подібна ситуація повториться «ми будемо розривати контракт».

Ігор Поліщук наголосив, що до школи неприпустимо «приходити в піжамах та халатах».

Учні приходять в школу в піжамах, в халаті. Це нормально? Я не такий старий, ну якби я у свої шкільні роки прийшов у школу в піжамі, мене б звідти викинули разом з тією піжамою, і правильно зробили б. Тому що школа — це дисципліна, це порядок, це навчання. До чого ми скоро дійдемо з цими піжамами з цими, з жіночими одежами? Зберіть керівників наших навчальних закладів та проведіть відповідну роботу. Такого просто не може бути. — Ігор Поліщук.

Спільнота Gender Zed на своїй інстаграм-сторінці передягнула лучанина у різні сукні, щоб нагадати, що «не варто бути такою букою».

Одяг це соціальний конструкт, тому він не може бути за замовчанням "чоловічим" або "жіночим". У ньому або зручно, або ні. А ще в історії є багато випадків, коли чоловіки носили спідниці. — Gender Zed

Ви знали, що раніше рожевий колір, був кольором чоловіків. У червні 1918 року видання Earnshaw’s Infants Department опублікувало статтю з таким поясненням:

Для хлопчиків загальноприйнятим є рожевий колір, а для дівчаток — синій. Причина в тому, що рожевий є рішучішим і сильнішим кольором, тому він більше пасує хлопчикові. Тоді як синій ніжніший і вишуканіший, тому він дівочий.

Здається, що рожевий колір винятково жіночий, але насправді ця асоціація виникла лише століття тому, сподіваємося, що невдовзі ми зможемо жити у світі без гендерних стереотипів хоча б щодо кольору та одягу.

Варто нагадати про американця Марка Брайана, який з гордістю носить вузькі спідниці та високі підбори. Каже, що він рішуче кинув виклик гендерним стереотипам у моді.

Чоловік описує себе як «прямолінійного, одруженого, щасливого чоловіка, який любить Porsche, красивих жінок і включає підбори та спідниці у свій повсякденний гардероб».

Марк каже, що йому подобаються 15-сантиметрові туфлі на шпильці та спідниці-олівці, які він переважно купує в інтернеті.