Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Інклюзивна компетентність учителя: заповнюємо індивідуальну програму розвитку та індивідуальний навчальний план
»
Взяти участь Всі події

Менше половини закладів освіти готові до навчання

Навіть у більш безпечних областях України через російську військову агресію питання функціональності школи у звичному режимі під питанням.

З позиції безпеки до нового навчального року готові менше половини закладів освіти навіть у відносно безпечних регіонах.

Про це сказав перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін.

Посадовець назвав області, де найбільша кількість закладів освіти підготувалися до нового навчального року щодо безпеки. Це Тернопільська область — забезпечено укриттями 45% закладів освіти з 56% учасників освітнього процесу, Рівненщина — 30% закладів освіти забезпечено укриттями з 37% учасників освітнього процесу. Закарпаття відповідно 30% і 30%. У Києві укриття мають 40% закладів освіти з 15% учасників освітнього процесу.

Близько 20 000 закладів освіти усіх рівнів і форм власності потребують обладнання укриттів. Йдеться про безпеку понад 7,5 млн осіб — учасників освітнього процесу. Звичайно, є регіони де відновити навчальний процес через напружену безпекову ситуацію буде вкрай важко, — сказав чиновник.

Власні захисні споруди цивільного захисту мають лише три тисячі закладів освіти. Вони можуть прихистити понад один мільйон осіб. Ще близько така ж кількість закладів провели комісійне обстеження та організували укриття у спорудах подвійного призначення.

Представник МВС наголосив, що дозвіл на відкриття закладів освіти не надаватиметься у випадку невідповідності критеріям і вимогам безпеки.

Нагадаємо, основну частину учнів і педагогів у випадку повітряної тривоги доведеться розміщати у найпростіших укриттях. Міносвіти і місцеві адміністрації ухвалять рішення щодо того, які саме заклади освіти та на яких територіях планують працювати у звичному режимі, а які — дистанційно.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.