"Маленька історія про здоровенне піаніно": випуск електронної книги для дітей

Видавництво Glowberry випускає дитячу електронну книгу авторства Миколи Бабічева "Маленька історія про здоровезне піаніно".

Ніхто з нас не уявляє свого життя без музики. Звуки приємної мелодії здатні нам підняти настрій, відволікти від думок, які пригнічують. Кожна людина обирає свій жанр у музиці. А як щодо класичної музики? Не кожному вона до вподоби.

В школі, на уроках музики, вчителі намагаються прищепити дітям любов до класики. Вони вчать нотну грамоту, знайомляться з відомими композиторами, слухають уривки найкращих музичних творів. Комусь це здається справжньою нудьгою, а хтось захоплено слухає.

Сьогодні пояснити малюкам хто такий Бах, та що таке фортепіанно буде дуже просто. Видавництво Glowberry випустило дитячу електронну книгу авторства Миколи Бабічева «Маленька історія про здоровенне піаніно». Ілюстрації до книжки виконані у яскравому стилі. Книга розповідає про маленького хлопчика, який вирішив стати органістом. Розповідь супроводжується анімованими колажами та музичним творами всесвітньо відомих композиторів.

Як повідмоляє Українська Правда, книга доступна в українському та англійському перекладі у форматі ePub, обсяг — 32 сторінки. Вона розрахована для дітей 3-5 років.

«Маленька історія про здоровенне піанніо» обєднує анімацію, музику та історію про становлення молодої людини. Це іронічна розповідь про дитячу гігантоманію, що всі хлопчики мріють бути космонавтами, директором, мати великий будинок. Та маленький герой також закоханий в усе велике, але він не стає володарем величезних статків, чи дипломатом. Хлопчик опановує музичний інструмент – орган.

Нагадаємо, що випуск цієї книги пов'язаний з 333 річницею від дня народження геніального німецького композитора і музиканта Йоганна Себастьяна Баха.

Це чудова можливість познайомити дитину зі світом класичної музики. Гарні анімовані ілюстрації зацікавлять малюка ще більше дослідити та зрозуміти для себе, що ж таке класична музика та й взагалі, які ще є цікаві інструменти.

Фотоматеріали взяті з офіційного ресурсу Української Правди

Посилання Українська Правда: https://www.pravda.com.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.