МАЙСТЕР-КЛАС З БАТЬКІВСЬКОЇ ЛЮБОВІ

У Херсонському ясла-садку № 79 в рамках Держстандарту-2018 нещодавно пройшов Тиждень родинного виховання, присвячений глибшому розумінню батьками власних обов’язків.

Останнім часом в Україні досить напружена ситуація з інститутом сім’ї: на тлі соціально-економічної кризи родинні зв’язки дуже послаблені, а неправильне визначення пріоритетів в перспективі призводить до серйозних конфліктів між дітьми та батьками. 

Організатори Тижня намагались продемонструвати важливість родинних традицій, які є не лише спадковим обов’язком, але й ланкою, що міцно поєднує членів сім’ї між собою. Відсутність атмосфери взаємопідтримки, любові та доброзичливості негативно впливає на розвиток дитини, на її загальні здібності, навчальну мотивацію і поведінку зокрема. Внутрішній конфлікт, народжений в умовах постійного непорозуміння, вимушеного ігнорування (наприклад, надання переваги кар’єрному зросту), в майбутньому перетвориться на зовнішню агресію, з якою буде напрочуд складно впоратись. Протягом Тижня увага батьків і педагогів зверталась на організацію спільного дозвілля, що допомагає перетворити пасивного спостерігача на активного учасника освітнього процесу: виконуючи разом певні творчі завдання, батько, мати або вчитель має змогу стати ближче до дитини, зрозуміти її, дізнатись, що їй подобається – і таким чином налагодити контакт. В кожній віковій групі провели окремий цікавий майстер-клас.

Перша молодша група брала участь у виготовленні квітів, різновікова група – у створенні національних ляльок-мотанок, а середня група займалась майструванням прикрас для волосся. Жартівливе змагання сприяло об’єднанню батьків і дітей  в одну міцну команду. У другій молодшій групі організували свято «Тепло родинного вогнища», щоб наочно проілюструвати значущість образу рідної домівки. Крім різноманітних конкурсів, також провели танцювальний флеш-моб, а для цінителів мистецтва працювала «Галерея родинної творчості», на якій представили проекти, виготовлені всією сім’єю.

   

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.