Магія поза Хогвартсом: українські школярі придумали вічний блокнот

Київські школярі презентували на конференції iForum свою розробку, яку із задоволенням оцінять фанати оригінальної канцелярії.

Найбільшої популярності у нашому світі набувають проекти, здатні хоч якимось чином поліпшити життя людини: кросівки, що самостійно зав’язують шнурки, автоматична зубна щітка чи селфі-палка. Ці речі зараз здаються нам цілком звичайними, але колись вони існували у вигляді дивовижної ідеї в головах талановитих та амбіційних.

Українська молодь не поступається європейській чи американській власними геніальними проектами. Доказом цього є нещодавна розробка київських 11-класників, яку офіційно презентували на конференції iForum. Юні винахідники вже планують в майбутньому успішно продавати свій “магічний канцелярський набір” в інших країнах.

«Що ж це за проект, здатний викликати ажіотаж не лише в Україні, але й закордоном?» – спитаєте ви.

Ні, це не робот-ліжко, яке відвозитиме вас на роботу щоранку, і не шафа, яка самостійно обиратиме для вас наймодніший комплект одягу для будь-якої події.

Це усього лише блокнот. Вічний блокнот, з якого можна легко стирати записи. Таким чином у записника абсолютно немає терміну придатності, адже він ніколи не закінчиться. Крім того, в комплекті студенти створили оригінальний олівець – теж вічний.

Київські школярі створили вічний блокнот і вічний олівець – Nuka. Свій стартап вони презентували в столиці на конференції iForum і вже планують продавати свій винахід за кордоном. 11-класники Катя і Микита екстерном проходять шкільну програму, при цьому мають хороші оцінки і власну справу в 16 років, – повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Вічний блокнот вироблений з синтетичного паперу з пластмаси. У ньому можна писати звичайною ручкою, а потім побризкати будь-яким антисептиком для рук і витерти напис. Записник водонепроникний, тож жодної шкоди для сторінок.

Олівець виготовили зі сплаву п’яти металів. Таємниця олівця полягає в процесі окислення, він малює як звичайний олівець і дуже легко стирається.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.