і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Магія Гоґвортсу: як зустріти Новий рік в стилі Гаррі Поттера

Пропонуємо вам оригінальні ідеї для декорування класу в стилі відомого усім фільму про юного чарівника і його друзів.

Хочете справжнє новорічне диво? «Всеосвіта» пропонує зануритись у магію Гоґвортсу і зустріти Новий рік із улюбленими героями Гаррі Поттера.

Створити дивовижну казку дуже легко, адже для декорування класу вам потрібні лише підручні матеріали і трішки фантазії. Сьогодні ми розповімо вам про те, як власноруч зробити Сортувальний капелюх, який розподілятиме учнів по факультетах, літаючі свічки, які прикрашатимуть стелю, золотий снітч, щоб пограти у захопливу гру «Квідич» тощо.


Сортувальна шляпа

Ґрифіндор, Слизерин, Гафелпаф чи Рейвенклов? Сортувальна шляпа допоможе визначитись із вибором факультету.

Для її створення потрібно підготувати:

 • Цупкий картон
 • Клей
 • Ножиці
 • Фарба, пензлики
 • Газети

Візьміть будь-який предмет круглої форми та на картоні обмалюйте його по контуру, виріжте коло. Конус шляпи можна зробити із використаних картонних коробок, у самому верху трішки заломивши. Конус можна приклеїти клеєм або двостороннім скотчем.

Із менших шматочків паперу потрібно зробити очі та рот. Конструкцію можна обклеїти газетою, щоб у подальшому її було зручніше розфарбовувати. Коли газета підсохне, використайте два відтінки коричневої фарби. Світлішим кольором ви зафарбуєте усю шляпу, а темнішою – потрібно зробити акценти на очах і роті.


Летючі свічки

Переглядаючи частини Гаррі Поттера малеча не раз дивувалась, як свічки можуть літати під стелею, у чому ж секрет? Розповідаємо, як їх легко зробити:

Вам потрібно:

 • Цупкий папір або картон
 • Набір недорогих електронних свічок
 • Волосінь
 • Клейовий пістолет
 • Гачки
 • За бажанням – акрил

З паперу або картону складіть циліндр діаметром рівному куплених вами свічок. Склейте кожний «шов». Виріжте невеликий шматок прямокутника і приклейте її всередину циліндра. Щоб закрити отвір свічки, потрібно вирізати з картону коло і прикріпити донизу. Електронну свічку розташуйте на підставці всередині циліндра і зробіть імітацію рідкого воску із гарячого клею або акрилу.

Між двома гачками протягніть волосінь і розташуйте їх паралельно. Прикріпіть волосінь до свічки і підвісьте їх до кріплення.


Золотий снітч

Снітч – маленький золотистий м’ячик із срібними крильцями, впіймати якого не так просто. Звичайні шоколадні цукерки можна миттєво перетворити на Золотий снітч. Приємний подив на обличчі дітей – гарантовано.

Що потрібно:

 • Круглі шоколадні цукерки
 • Зубочистка
 • Папір

Із паперу виріжте два листочки, зігніть їх посередині. Це будуть два крила для снітчу. Половинку зубочистки приклейте всередину крила і дрібно його поріжте. Готові крила потрібно встромити в цукерку з обох боків.

Ну все, готуйте мітли – гра починається!


Чарівна паличка

Як зробити так, щоб в щоденнику були лише одні п’ятірки, а вдома ніколи не закінчувався запас цукерок? Вже заінтриговані. Звісно ж, усе можливо. Для цього потрібна чарівна паличка і заклинання:)

Щоб зробити чарівну паличку із підручних матеріалів, вам потрібно:

 • Клейовий пістолет
 • Дерев’яні заготовки
 • Бісер, камінці, намисто
 • Лак
 • Акрилові фарби

Гарячий клей нанесіть на дерев’яну заготовку. Малюнок можна наносити у вигляді зигзагу або смуги. На кінці палички, оброблену клеєм, прикріпіть намисто. Після того, як клей добре підсох, покрутіть паличку долонями. Можна приступати до розфарбування чарівної палички. Після того, як вона підсохне, нанесіть лак, щоб паличка прослужила довше.


Врятувати Добі

Добі – ельф, який жив у родині Мелфоїв. Завдяки подарунку Гаррі – шкарпетці – він нарешті став вільним.

Дітвора також може долучитися до спасіння Добі. На дерев’яній дощечці потрібно написати «Для порятунку Добі» і причепити донизу мотузку з прищіпками.

Діти можуть принести з собою шкарпетки і причепити їх на мотузку.


Крилатий ключ 

Крилаті ключі були зачаровані за допомогою чарами професора Філіуса Флитвіка для охорони філософського каменю. Ними також можна прикрасити клас. Усе, що вам потрібно мати – чималу кількість ключів і папір, з якого потрібно вирізати крила і волосінь, щоб прикріпити ключі до стелі. 

Ви можете не обмежуватись лише цими ідеями і додати до декору ще щось незвичне.

Ми певні, що ваші дітлахи будуть у захвіті від такої магії, і навіть батьки, адже всім нам час від часу хочеться втекти від реальності і відчути себе чарівником.


Якщо ви шукаєте сценарії для проведення новорічних ранків, «Всеосвіта» вже створила добірку авторських матеріалів, які неодмінно зроблять ваше свято по-справжньому казковим. 

 Фотографії взяті з Pinterest і secretldn

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти