Новини
894
17 червня 10:42

Львівські школярі під час канікул платитимуть повну вартість за проїзд у транспорті

Згідно з ухвалою школярі купуватимуть квитки з 17 червня 2021 року до 1 вересня 2021 року.

Львівські школярі мають право на безкоштовний проїзд в автобусах протягом навчального року, окрім літніх канікул. Тому з 17 червня 2021 року до 1 вересня 2021 року учні платитимуть за проїзд у повному обсязі, про це повідомляється на фейсбук-сторінці «Гаряча лінія міста Львова».

Згідно з ухвалою «Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.04.2018 № 3289 «Про встановлення пільгової вартості проїзду для дітей (учнів) шкільного віку», учні мають право на безкоштовний проїзд в автобусах протягом навчального року, крім літніх канікул.

Довідково.

Ще у 2018 році Львівська міськрада встановила пільгову вартість проїзду у громадському транспорті для дітей шкільного віку. Так, школярам надається право пільговий – безкоштовний проїзд в автобусах, за умови пред’явлення учнівського квитка або іншого документа, який посвідчує статус школяра. Але таке право для учнів втрачається на період літніх канікул у школах.

Фотоматеріали взято з сайту Shutterstock, автор 4 PM production

Вас може зацікавити: У Львові директори шкіл з 1 вересня отримуватимуть зарплату не менш ніж 27 тисяч гривень, – Андрій Садовий

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.