і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію

Любиш мистецтво? Твори!

PinchukArtCentre відкриває свої двері усім, хто закоханий у мистецтво. Хто останній в черзі на безкоштовну освітню програму?

В PinchukArtCentre відкрито набір у «Літню школу». Дітей та підлітків від 10 до 16 років, які цікавляться живописом й хочуть дізнатися секрети взаємодії кольорів та перевірити їх практично.

З 17 по 20 липня хлопці та дівчата, захоплені сучасним мистецтвом досліджуватимуть арт-простір центру та поглиблюватимуть власні знання про сучасний арт. За чотири заняття викладачка курсу Люся Іванова випробує наскільки учасники програми володіють естетичним смаком. Також за час програми, художниця познайомить учнів та учениць з основами колірних властивостей та кількома живописними техніками, а також допоможе їм створити власні картини.

Програма курсу «Колір-секрет»:

17 липня – «Отримання Кольору». Учасники заняття здобудуть базові теоретичні знання з кольорознавства та випробують їх на практиці.
18 липня – «Оптичне та механічне». Розглядаючи живопис імпресіоністів, учасники дізнаються про різні способи сприйняття кольорових плям, а також познайомляться з поняттями кольоровий простір та рефлекс.
19 липня – «Стан і колорит». Учасники навчаться працювати у кількох колоритах та розвиватимуть відчуття живописного стану.
20 липня – «Техніки». Учасники напишуть картини у самостійно обраному колориті, застосовуючи техніки мастихіну, кисті та ін.

Отож, якщо ти вкрай молодий та сміливий, впевнений у власних силах, занурений у світ креативних ідей, то просто мусиш подати заявку або попросити про це батьків.

Участь у програмі безкоштовна. Кількість учасників обмежена. Зверніть увагу на те, що курс передбачає відвідування всіх занять.

Отримати додаткову інформацію можна, перейшовши на офіційний сайт PinchukArtCentre.

Посилання на PinchukArtCentre: http://pinchukartcentre.org

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь