Лист від Королеви Великобританії: український школяр отримав офіційну відповідь з Букінгемського палацу

Український школяр із Запоріжжя отримав лист від Єлизавети II.

Англія – це могутня і прекрасна країна, історія якої розпочинається з часів приходу на острів германських племен і утворення перших англійських королівств. У 18 ст. в Англії почався потужний економічний ріст, який супроводжувався значним ростом населення. Звичайно, керує такою країною королева Єлизавета II, яка також є главою 15-ти країн Співдружності націй.

Єлизавету II вважають мудрою правителькою своїх володінь, її обожнюють у всьому світі, надихаються її манерами та уважно прислуховуються до порад. Життя королівської родини завжди привертає увагу, як дітлахів, так і дорослих. В книжках не пишуть детально про те, як живе королева у палаці, який із 6 тронів є її найулюбленішим. 

Проте, українському школяру із Запоріжжя Савелію Васильєву пощастило отримати лист від британської королеви. Це було дійсно неочікувано, зважаючи на те, що королева отримує велику кількість листів щодня, та всім відповісти вона не в змозі.

10-річний Савелій розповів, що давно цікавиться історією Великобританії та в книжках всього не пишуть. Хлопчик хотів знайти для себе відповідь на цікаві питання, та після марних пошуків зрозумів, що краще написати листа Єлизаветі II -  вона як ніхто інший, зможе відповісти на запитання Савелія.

Я давно цікавився культурою Великої Британії: англійськими казками і легендами про короля Артура, лицарів Круглого столу і чарівника Мерліна, вивчав географію цієї острівної держави, Букінгемський палац, багато читав про англійську королеву, намагався уявити собі її життя. І одного разу вирішив написати Єлизаветі II – запитати, чи почувається вона по-справжньому королевою у своїх королівських палатах, який з 6 тронів у неї найулюбленіший, чи вірить вона, що чарівник Мерлін існував тощо, – розповів Савелій.

Через декілька днів Савелій отримав офіційну відповідь від королеви Великої Британії: як повідомляє УкрІнформ, лист був підготовлений за дорученням Єлизавети II її фрейліною Дженніфер Гордон-Леннокс. У листі королева висловила подяку хлопчику за те, що він цікавиться культурою та історією Англії. Разом із листом український школяр отримав декілька інформаційних лифлетів з Букінгемського палацу.

Можна лише уявити, наскільки здивованим був Савелій, його батьки, та імовірно, вчителі. 

Ось таким чином, допитливий український школяр отримав відповідь на свої запитання, та зможе поділитись досвідом зі своїми однокласниками.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.