Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події
Київ Новини
2567
17 вересня 2019 о 15:07
pdf Роздрукувати

Київські школярі отримають безкоштовний учнівський е-квиток

Електронний учнівський квиток діятиме впродовж навчального року на всі види транспорту.

У Департаменті транспортної інфраструктури КМДА зазначили, що до кінця року виготовлять електронний учнівський квиток для усіх школярів Києва. Для студентів трохи пізніше обіцяють випустити спеціальну студентську транспортну картку, яка надаватиме 50% знижки на поїздки.

Учнівський е-квиток діятиме впродовж навчального року на усі види транспорту і без обмеження на поїздки.

Учні отримають квиток безкоштовно, а в разі його втрати за поновлення платитимуть символічну суму – близько 100 гривень.

Замовити учнівський квиток батьки школяра можуть в Особистому кабінеті киянина. Для цього необхідно внести дані дитини та додати її фотографію. Згодом заявка потрапляє до закладу загальної середньої освіти, де її підтверджують, і замовлення йде до друку.

Крім того, батьки матимуть змогу за квитком відстежувати переміщення дитини, застосовуючи спеціальний транспортний додаток в Особистому кабінеті киянина.

Поки що школярі мають учнівські квитки у вигляді паперових книжечок, а також пластикових карток, які називаються електронними паспортами учнів.

У КМДА повідомили, що перехід на е-квиток відбудеться з 1 листопада.    

Джерело: КМДА, Хмарочос

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.