Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Cтворення лепбуку: етапи, способи, інструменти
»
Взяти участь Всі події

Киянин став переможцем Global Student Prize 2022

Студент київського вишу отримав нагороду у 100 тисяч доларів як найкращий студент планети.

Студент Київського політехнічного інституту Ігор Клименко став переможцем Global Student Prize 2022 та отримав премію 100 тисяч доларів.

Про це повідомляє пресслужба конкурсу.

Юнак захоплюється розв'язанням глобальної проблеми протипіхотних мін і розробив «квадрокоптерний міношукач».

Про перемогу київського студента оголосили 20 вересня у Нью-Йорку, США.

Клименко навчається на фізико-математичному факультеті КПІ.

У 5 класі, коли почалася російсько-українська війна, хлопець відчув, що хоче допомогти своїй країні. Цікавлячись наукою, він вирішив застосувати свої знання для розробки роботів для розмінування.

У 10 класі він почав використовувати квадрокоптери та дрони у власних ідеях.

Останні два роки активно працює над власним останнім дослідженням Quadcopter Mines Detector.

Воно було успішно презентоване на численних конкурсах і виставках.

Талановитий юний патріот був фіналістом Х Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2021: Україна і світ».

Окрім того, він отримав золоту медаль у молодшій категорії на Малайзійській 21-й технологічній виставці (MTE) 2022. Ця нагорода була особливо важливою для Ігоря, бо дозволила йому успішно представити свої дослідження світові.

Нині Клименко працює з інвесторами та різноманітними організаціями для швидкого впровадження в реальних умовах, щоб допомогти зменшити кількість жертв вибухових пристроїв і почати відбудову України.

В Україні студент-винахідник отримав два офіційні патенти на свій пристрій.

Клименко співпрацює зі ЗМІ, щоб підвищити обізнаність серед військових і цивільних, які прагнуть негайно використовувати його знання.

Нині студент бере участь у бізнес-інкубаторі UF Startup School Beginner 2022 і незабаром планує підписати з цією організацією угоду про співпрацю.

Клименко активно віддається волонтерству, у вільні часи від навчання підтримуючи військові зусилля, готуючи та доставляючи провізію для військових і тих, хто її потребує.

Ігор планує реалізувати свій пристрій і почати масове виробництво.

Нагадаємо, нещодавно світова премія Global Student Prize оголосила топ-10 найкращих студентів із усього світу. До них увійшов також українець Ігор Клименко.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.