Кращі з найкращих: 100 вчителів змагатимуться за звання «Учитель року-2018»

Стартував ІІІ (заключний) тур Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2018", в якому візьмуть участь 100 вчителів з п'яти областей України.

21 квітня 2018 року в п’яти областях України – Волинській, Рівненській, Запорізькій та Івано-Франківській – стартував ІІІ (заключний) етап Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2018”. У ньому братимуть участь 100 вчителів, які, відповідно, здобули перемогу в обласному турі. Змагання триватимуть впродовж тижня, до 28 квітня.

Конкурс “Учитель року” покликаний виявити учителів-новаторів, здатних випереджати час і закладати нові моделі мислення. Такі педагоги конструюють траєкторію майбутнього нашої країни, формуючи в учнів і учениць ціннісні орієнтири, їхнє ставлення до життя і різних його виявів, - підкреслила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Як повідомляє офіційний сайт Міністерства освіти і науки України, конкурсні випробування проходять у наступних номінаціях: “Українська мова та література”, “Німецька мова”, “Фізика” та “Фізична культура” – у кожній з них змагаються по 25 учасників. Вони проходитимуть тести з фахової майстерності, а також отримають завдання з методичного практикуму та практичну роботу.

Згодом у кожній номінації визначать 12 лідерів, які  продовжать змагання у головному фіналі. Вони братимуть участь у конкурсних завданнях “Урок” та “Навчальний проект”. Найвищі бали журі поставить тим конкурсантам, які продемонструють власну професійну майстерність та презентують новаторські ідеї.

Для того, щоб змагання проходили прозоро і відкрито, відеозаписи конкурсних випробувань та оцінні відомості будуть доступні на сторінці конкурсу та сайтах ОІППО. Підсумки відбіркового та фінального етапів ІІІ (заключного) туру підбиватимуть фахові журі.

Посилання МОН:  https://mon.gov.ua

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.