Новини
336
27 травня 14:51

Кожна громада повинна мати службу у справах дітей, – програма «U-LEAD з Європою»

Забезпечувати реалізацію ряду функцій органів опіки зобов’язані органи місцевого самоврядування.

Процес встановлення опіки та піклування над дітьми є дуже важливим та відповідальним і органи місцевого самоврядування мають забезпечувати захист прав кожної дитини. Тому Волинський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою» провів інформаційну сесію для громад з керівництвом Служби у справах дітей області, під час якої наголошувалося на важливості опіки неповнолітніми. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Волинський регіональний офіс.

У повідомленні йдеться про те, що органи місцевого самоврядування розширюють сферу своїх повноважень. Наразі вони зобов’язані забезпечувати реалізацію ряду функцій органів опіки та піклування щодо захисту прав дітей і у кожній громаді має функціонувати відповідна служба у справах дітей.

Керівниця Служби у справах дітей Волинської обласної державної адміністрації Алла Онищук підкреслила, що кожна територіальна громада області повинна забезпечити виконання функцій органу опіки та піклування в частині захисту прав дітей через створення відповідної служби в структурі своїх виконавчих органів.

Керівник Волинського регіонального офісу Анатолій Пархом'юк також наголосив на необхідності запровадження періодичних інформаційних заходів на базі інформаційної платформи Програми «U-LEAD з Європою», які дадуть можливість громадам обмінюватись досвідом у сфері надання соціальних послуг та захисту прав дітей.

Нагадаємо, Уряд ухвалив комплекс рішень, які спрямовані на посилення соціального захисту сімей з дітьми, підтримку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та побудову ефективної системи дотримання прав дітей в умовах децентралізації.

Вас може зацікавити: МОН працює над напрямом освітньої безбар'єрності

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.