Новини
1926
20 жовтня 14:35

Кожен десятий працівник харчоблоків у закладах освіти є носієм стафілококу, – МОЗ

Виявлені носії інфекцій будуть відсторонені від роботи на час лікування й до повного одужання.

11 жовтня 2021 року регіональні Центри контролю та профілактики хвороб МОЗ України розпочало раптові перевірки працівників харчоблоків у закладах освіти на носійство золотистого стафілокока. У ході перевірок стафілокок виявили у 10 % протестованих працівників харчоблоків закладів освіти, повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

Станом на 19 вересня 2021 року Центри контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я обстежили 9117 осіб, з них: 3951 – у закладах дошкільної освіти, 4610 – у закладах загальної середньої освіти, 44 – у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, 436 – в інтернатах, 76 – в інших закладах.

Раптові перевірки відбулися в 3002 закладах. Перевірили 1410 заклади дошкільної освіти, 1477 закладів загальної середньої освіти, 8 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, 77 інтернатів, 30 інших закладів.

За результатами обстежень 940 осіб мають позитивний результат тесту на носійство стафілококу. Найбільше хворих – у школах (455) та дитсадках (422). 

Виявлені носії інфекцій будуть відсторонені від роботи на час лікування й до повного одужання.

Відомство наразі очікує ще 2283 результати дослідження.

Довідково:

Перевірки здійснюють державні установи — центри контролю та профілактики хвороб МОЗ України та ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Також вас може зацікавити: МОЗ розпочало раптові перевірки працівників шкільних їдалень

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Читайте також: