Коронні фрази вчителів: відеожарт від "Всеосвіти"

Команда освітнього проєкту відзняла пародію на усталені фрази педагогів. Приємного перегляду та гарного настрою!

Ще зі шкільних часів ми з вами пам’ятаємо найпоширеніші фрази вчителів: “А вдома голову ти не забув?”, “Розкажи нам, ми теж посміємось” тощо. І хай там що, але ми любимо педагогів саме за їхні фрази, жарти, погрози викликати батьків до школи=)

Напередодні свята Дня працівників освіти, наша команда вирішила відзняти невелике відеопривітання. У ньому ми зібрали всі коронні фрази педагогів, які доводилось коли-небудь чути. 

Ми сподівамось, що ви оціните наш креатив та акторські здібності. Нехай цей відеожарт підніме вам настрій у цю пасмурну погоду. І пам’ятайте, ми любимо вас такими, якими ви є! Терпіння, наснаги та невгамовного натхнення!

#всеосвіта #День_вчителя #свято 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.