Новини
827
24 квітня 2019 о 16:03

Контролюй увагу: американський пристрій «Focus 1» підвищує ефективність навчання

В елітній школі міста Ханчжоу допомагають учням покращувати рівень уваги за допомогою електронних пов’язок.

Чи можна за допомогою техніки контролювати рівень концентрації учнів під час навчання? В одній з елітних шкіл китайського міста Ханчжоу знайшли відповідь на ці питання завдяки «розумним» пристроям для спостереження за вразливістю дітей.

Учням видали електронні пов’язки під назвою «Focus 1», розроблені американською компанією BrainCo. Це пристрій, що може допомогти дітям і підліткам покращити свій рівень уваги за допомогою науково-практичного методу, відомого як нейрофідбек-навчання.

Як він діє? «Focus 1» оцінює діяльність мозку учнів у період, коли той вирішує складні задачі. При виявленні електричних сигналів в головному мозку ґаджет може візуалізувати цю активність в режимі реального часу і використовувати отримані дані, щоб змінити концентрацію уваги. Наприклад, якщо школяр відвернеться, на пов’язці засвітиться лампочка, і це помітить педагог.

The Next Web, компанія, яка проводить щорічну серію конференцій, присвячених технологіям і бізнесу, зазначає:

Подібний спосіб дозволяє викладачам виробляти більш ефективний і цікавий підхід до навчання. Наприклад, якщо вчитель зауважує, що деякі учні в класі часто втрачають концентрацію, то він може або переробити свій план навчання, або запропонувати цим учням індивідуальні заняття.

Під час використання додатку Focus EDU вчителі можуть відслідковувати уважність у режимі реального часу. За підсумками уроку виводиться звіт, який показує учнів з найбільш сильними показниками уваги.

Автор статті: Ольга Білан

Посилання на TАdviser: www.tadviser 

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.