Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

24 березня 2020 о 20:23

«Конструктор тестів» від «Всеосвіти»: створюй тести легко і просто

Новий незамінний інструмент для вчителів. Детальна інструкція та особливості користування.

Підготовка контрольних та самостійних робіт забирає багато часу і зусиль. Особливо коли треба швидко підготувати тест у кількох варіантах, з різними видами завдань та ілюстраціями.

Щоб допомогти педагогам зекономити власний час та сили, «Всеосвіта» розробила простий у користуванні інструмент – «Конструктор тестів». За допомогою нього можна створювати необмежену кількість тестів для контрольної, самостійної та й просто щоденної перевірки учнівських знань.

 «Конструктор тестів» є абсолютно безкоштовним! 

Цей інструмент стане у пригоді під час карантину і допоможе урізноманітнити дистанційне навчання та зробити вивчення нового матеріалу ефективнішим.

У чому основні переваги «Конструктора тестів»?

 • Зручний та простий для розуміння шаблон;
 • можливість створювати необмежену кількість тестів;
 • редагування тесту доступне у будь-який час;
 • варіанти відповідей у тестах можна показувати у довільному порядку;
 • будь-яке питання можна оцінити окремо, у такий спосіб кожне завдання матиме свій бал;
 • доступний режим, завдяки якому відповіді до кожного питання показуватимуться одразу;
 • доступні чотири види тестових запитань: одна відповідь, кілька, вписати в поле відповідь, на відповідність;
 • тест може бути відкритим, відкритим лише з дозволу автора або закритим;
 • можна переглядати проходження тесту учнями в режимі реального часу;
 • три режими проходження тестування: активний, запланований, керований;
 • флеш-картки на основі тесту, якими зручно користуватись під час підготовки до ЗНО;
 • тести, картинки та формули легко переносяться з текстового редактора;
 • робота над помилками доступна одразу після проходження тесту;
 • можливість отримати «Свідоцтво про публікацію тесту».

Наразі у «Бібліотеці тестів» вже понад 1 900 тестів, і серед них може бути ваш!

Як користуватися «Конструктором тестів»?

«Конструктор тестів» знаходиться в Особистому кабінеті користувача (у блоці «Інструменти вчителя»), а також на основній панелі сайту «Всеосвіта»: https://vseosvita.ua/test

Крок 1. На головній сторінці натисніть кнопку «Створити тест». Ви також можете перейти у розділ «Мої тести» (кнопка «Створити перший тест»), де згодом матимете змогу бачити всі свої тести, а також сортувати їх за датою або за активністю проходжень.

Крок 2. У відповідне поле введіть назву тесту, оберіть шкільний предмет, з якого хочете провести тестування, позначте клас та оберіть необхідне зображення на обкладинку.

Крок 3. Оберіть вид тестових запитань: з однією правильною відповіддю, з кількома правильними відповідями, з полем для вводу відповіді, на встановлення відповідності.

Крок 4. Напишіть запитання та за потреби завантажте зображення. Зверху вкажіть кількість балів, яку отримає учень за проходження цього завдання. У блоці «Додати пояснення» ви можете описати значення терміна, поняття чи роз’яснення правильного варіанту відповіді. Це допоможе учням провести роботу над помилками.

Також напишіть варіанти відповідей та вкажіть правильний. За потреби можна додавати необмежну кількість варіантів. У кожний блок відповіді ви можете завантажувати зображення.

Після виконаних дій збережіть тест.

Крок 5. Перед початком проходження тесту оберіть необхідний режим тестування: активний, запланований, керований.

 Активний  – почати проходження можна відразу. Цей режим ідеально підходить для проведення самостійних або контрольних робіт.

 Запланований  – почати тестування можна лише в заданий час. Цей режим ідеально підходить для перевірки знань учнів вдома.

 Керований  – почати проходження можна лише за вказівкою. Цей режим особливий тим, що вчитель сам визначає тривалість тестування.

Крім того, ви також можете вказати максимальний та мінімальний бали за тест.

Серед додаткових опцій ви можете обрати такі:

 • Показувати результат відповіді відразу.
 • Показувати варіанти відповіді у випадковому порядку.

Крок 6. Після того, як ви натиснули кнопку «Почати тестування», необхідно додати учнів. Для цього скористайтеся QR-кодом, кодом тестування або посиланням.


♦ У «Бібліотеці тестів» ви можете обрати Режими доступу до тестів: закритий, відкритий та відкритий лише з дозволу автора.

♦ Крім того, ви маєте можливість завантажити усі результати у таблиці EXEL (відповідна кнопка знаходиться внизу сторінки).

♦ На основі кожного тесту формуються флеш-картки із запитанням-відповіддю, які надзвичайно зручно використовувати під час підготовки до ЗНО.

Тест завжди доступний для редагування – для цього вам необхідно повернутися до розділу «Мої тести» та змінити чи оновити інформацію. Якщо ви маєте якісь зауваги чи побажання, залишайте їх на Сторінці обговорення, і ми обов’язково відреагуємо. Нам надзвичайно важлива ваша думка!

 Створюйте найрізноманітніші тести, економне свій час і робіть ваш урок ще цікавішим!