Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Ситуація успіху: основні поняття, сутність, технологічні аспекти, інклюзивна практика
»
Взяти участь Всі події
Новини
1449
7 вересня 2019 о 13:00

Конкурс учнівських та шкільних медіа від МОН

У вашому закладі освіти є друковане видання чи онлайнмедіа, що працює більше року? Тоді нумо подавати заявку на конкурс. Можливо, саме ви отримаєте сучасну медіастудію.

Всеукраїнська програма розвитку шкільних медіа Youth MediaLab разом з Міністерством освіти і науки України відкрили конкурс для шкіл, закладів позашкілля та профосвіти. Головна умова – ваше медіа (друковане чи онлайн) має регулярно наповнюватися контентом не менше року.

«Нам важливо, що діти в межах цього проєкту вчитимуть основи медіаграмотності, а також як створювати цікавий та якісний контент. Це не лише об’єднає бачення журналістики учнів з усієї країни, але й сприятиме розвитку молодіжного блогерства», - наголосила Валентина Хіврич, гендиректор директорату інклюзивної та позашкільної освіти МОН.

Для участі потрібно заповнити онлайнзаявку, додати мотиваційний лист та приклади попередніх робіт. Окрім цього, необхідно завантажити конкурсну відеороботу з визначеної теми. Детальні умови конкурсу можна знайти тут.

Журі конкурсу оберуть переможців вже 31 жовтня. Двадцять обраних закладів освіти отримають сучасне обладнання для медастудії: монтажний комп’ютер, фотоапарат з об’єктивом, вебкамеру для трансляцій, студійне світло, диктофон, штатив, тканинний фон, Wi-Fi роутер, а також усе необхідне програмне забезпечення. Крім того, протягом навчального року вчителі та редакції відібраних закладів пройдуть спеціальне навчання та отримають підтримку експертів. Також буде створена Всеукраїнська вебплатформа шкільних медіа, де учні зможуть публікувати свої медіаматеріали.


Читайте також: Літературні конкурси для школярів: осінь 2019 року

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.