Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості використання арттерапевтичних технік у роботі з дошкільниками
»
Новини
4974
10 вересня 14:02

Компанія Pfizer/BioNTech готує до випуску вакцину для дітей від 5 до 11 років

До кінця року до кінця року з’являться результати дослідження й серед дітей від шести місяців.

У найближчі тижні компанія Pfizer/BioNTech планує випустити вакцину від коронавірусу для дітей. Вона нічим не відрізнятиметься від вакцини для дорослого населення, але матиме менше дозування.

Про це інформує портал Kurier.

Скоро ми представимо результати нашого дослідження серед дітей у віці від п'яти до одинадцяти років, а також подамо заявку на схвалення вакцини для цієї вікової групи, зокрема й в Європі, – розповіла директорка з медицини у компанії BioNTech Озлем Тюречі.

Водночас зазначається, що до кінця року з’являться результати дослідження й серед дітей від шести місяців.

Нагадаємо, що в Україні дозволено вакцинувати від COVID-19 дітей з 12 років за певних умов. Так, йдеться про високий ризик важкого перебігу та розвитку ускладнень після захворювання на коронавірус, зокрема через супутні хвороби. Також вакцинація дозволена з метою об’єднання родини для виїзду закордон, або для виїзду на навчання в іншу країну.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Чи вимагатимуть від школярів результати ПЛР-тестів у разі захворювання: роз'яснення Ігоря Кузіна

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Читайте також: