і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о
Акція
Вебінарний безліміт
Заощаджуйте понад 5000грн

Замовляйте усі свідоцтва за вебінари (понад 90 вебінарів)

з 12 липня
до 25 липня
199грн
з 26 липня
до 15 серпня
299грн
з 16 серпня
до 31 серпня
399грн
Активуйте «Вебінарний Безліміт» та отримайте
30 днів необмеженого доступу до 90 вебінарів

Коли починати використовувати норми оновленого правопису, установи мають вирішувати самі

До вимог нової редакції українського правопису будемо звикати поступово.

Протягом перехідного періоду до використання нової редакції українського правопису різним установам надано право самостійно вирішувати, як і коли застосовувати мовні правила.

Так на запит Укрінформу відповіли у Міністерстві освіти і науки України.

Із 3 червня рекомендовано застосовувати норми нової редакції правопису. Водночас зараз триває перехідний період, тому кожна установа може сама приймати рішення щодо переходу на нову редакцію. Конкретний план імплементації правопису в усі сфери життя наразі розробляється, - повідомляють з МОНу.

Також у прес-службі додали, що детально розроблений план буде представлений не раніше вересня, «оскільки потребує охоплення великої кількості питань та узгодження з великою кількістю сторін».

Як повідомлялося раніше, 22 травня 2019 року Кабінет міністрів України затвердив нову редакцію «Українського правопису». У Міністерстві освіти та науки України запевнили, що для ознайомлення із новими правилами буде визначено час. Впровадження положень документу у освітній процес та різні сфери життя відбуватиметься за визначеними термінам та по конкретних етапах. У МОНі також запевняють, що протягом найближчих п'яти років на ЗНО будуть виноситися лише ті питання, які не стосуються змін, зазначених у новому правописі.

Посилання на Укрінформ: https://www.ukrinform.ua/

590
21.06.2019 19:45:00

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти