Кліп про булінг ЛГБТКІАП-дітей отримав бронзу в Берліні

Сюжет кліпу «CLOUDS» заснований на біографічній історії трансґендерної дівчини.

Українсько-білоруський кліп, який розповідає про цькування ЛГБТ-дітей отримав бронзу на Berlin Music Video Awards Clouds і ADC Awards.

Автором ідеї та сценарію до пісні «CLOUDS» є Олександр Смірнов, креативний директор українського рекламного агентства TABASCO. В інтерв’ю для онлайн-видання Олександр розповів, як проводились зйомки кліпу.

Солістка білоруської групи Shuma Руся Шукюрова запропонувала Олександру придумати ідею для кліпу на її пісню «CLOUDS», яка розповідає про непрості стосунки між матір’ю і дитиною. Це навіяло творцям ідею майбутньої короткометражки – про булінг ЛГБТ-дітей.

Сюжет кліпу заснований на біографічній історії трансґендерної дівчини Валерії Шендри з Мінська. Вона була жертвою шкільного насильства через те, що виглядала інакше.

У кліпі ми навмисно показуємо еволюцію батьків – від неможливості прийняти дитину, спроб покарати або відвести її до психолога до участі в операції зі зміни статі. Меседж простий: ти не можеш перевиховати людину насильством – допоможуть лише розуміння і любов, – зазначив Олександр.

Читайте також: Булінг у дошкільнят і в початковій школі

Джерело: theБабель

#булінг #шкільне_насильство #цькування 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.