Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Розробки
44902
20 жовтня 2018 о 06:00
pdf Роздрукувати

Клас у стилі НУШ: добірка розробок від «Всеосвіта»

Безкоштовно завантажуйте дизайнерські розробки та створюйте клас у стилі НУШ разом зі «Всеосвітою»!

Облаштування візуального простору – один з найважливіших елементів створення сучасного освітнього середовища. При цьому, воно має приносити не лише естетичне задоволення, а й мати функціональне застосування в навчанні. «Всеосвіта» потурбувалась про те, щоб педагоги України могли легко, швидко та цілком безкоштовно оздобити свій клас відповідно до найсучасніших освітніх трендів. Завантажуйте дизайнерські розробки та створюйте клас у стилі НУШ разом зі «Всеосвітою»!

Українська мова

Кожна буква Абетки проілюстрована асоціативним малюнком, а насичені кольори привернуть увагу учнів. Тож розробка допоможе дітям легко і швидко запам’ятати літери. Кожна буква зображена як в друкованому, так і в прописному варіанті, а також її можна відокремити і використовувати на уроці як ілюстрацію до матеріалу.


Розробка «Всеосвіти», яка допоможе дітям цікавій формі засвоювати граматичну будову словосполучень та речень. Зміст та ілюстрована форма подання інформації на плакаті обов'язково припадуть до смаку школярам початкової ланки та стануть справжніми знахідками для їхніх вчителів.
Плакат містить ілюстровану інформацію про: головні та другорядні члени речення, самостійні та службові частини мови, а також приклад розбору слова за будовою.
Щоб урізноманітнити роботу на уроці, обговоріть ілюстрації з дітьми та запропонуйте їх подумати, чому художник саме так зобразив героїв плакату.


Використовуйте розробку як цілісну таблицю, елемент оформлення класу чи роздатковий матеріал. Вона є частиною серії розробок, присвячених українській мові, тому вона яскраво доповнить плакат «Мовна скарбничка»! Відтепер правила пунктуації можна вивчати легко та цікаво.
Таблиця містить: квадратні дужки, круглі дужки, три крапки, апостроф, кому, двокрапку, крапку з комою, тире, знак питання, знак оклику, крапку.


Математика

Таблиця одразу привертає увагу дітей та робить засвоєння матеріалу ще цікавішим. Всі цифри та знаки проілюстровані малюнками: тваринами, рослинами та природними явищами, які діти часто зустрічали в повсякденному житті. За бажанням ви можете використовувати кожне зображення окремо в ролі ілюстративного матеріалу. Таблиця містить: проілюстровані цифри: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 0, проілюстровані знаки додавання, віднімання, множення, ділення та рівності, приклади написання цифр прописом та проілюстровані приклади обчислень.


Зона новин класу НУШ

Рухома стрілка, яка входить до набору, додасть в процес засвоєння знань ігрові елементи та зробить вивчення цікавішим та ефективнішим.
Плакат з рухомою стрілкою є простим у користуванні. Ваші учні зможуть самостійно повертати стрілку, визначаючи поточний день тижня.
Ілюстрації плакату відповідають шкільній тематиці, а їхній кольори та настрій викликають у дітей приємні асоціації.
Плакат поданий у високій якості та ідеально підходить як для друку у форматі А4.


З допомогою цієї розробки учні зможуть відмічати погоду кожного дня продовж 2018 року. Для більшої зручності у календарні наявне розмежування за місяцями. Крім того, він містить символічні та надзвичайно прості позначення погодних умов, які учень зможе використовувати у вигляді ілюстрацій на кожний день.


Розробка дає змогу фіксувати результати спостережень за погодою впродовж місяця. Учні самостійно зазначають рік, місяць і день, який буде початком тижня. Крім того, календар містить досить прості позначення погодних умов, які діти зможуть використовувати у вигляді ілюстрацій на кожний день.


Календар є дуже функціональним для організації спостережницької роботи в класі, а його неповторний дизайн стане чудовим оздоблення навчального середовища. Навіть у форматі А4 він буде чудовою прикрасою класу, або робочого стола дитини. У комплекті є стрілочка, яку потрібно вирізати щоб прикріпити на «Календар зміни сезонів».


Візуальні стимули

Елемент класного менеджменту, з допомогою якого ви зможете ефективно організувати роботу в класі. Розробка складається з 16 проілюстрованих правил.Ви можете завантажити їх як єдиним файлом, так і окремими частинами, щоб якнайкраще скомпонувати збірку правил саме для вашого класу. Для вчителів, які бажають самостійно придумати правила, ми створили «Правила класу» без текстів. Ви зможете створити їх разом зі своїми учнями просто підписавши зображення, які ми для вас підготували.


Розробка «Мій день» допоможе учням навчитись бути відповідальними, самостійними та уважними до розпорядку свого дня. Плакати «Мій день» оформлені у яскравих кольорах та викликають лише позитивні емоції. Завантажуйте плакати у високій якості та яскраво оформлюйте куточок ваших учнів! Він ідеально підходить для звичайного друку у форматі А4.


Тематичне оздоблення класу

Розробка створена для того, щоб вчителі могли легко і просто пояснити дітям, як відбувається перебіг складних явищ природи. Плакат ілюструє перехід води з одного фізичного стану в інший та показує, яку важливу роль вона відіграє в житті нашої планети.
Розробка чудово підійде для оздоблення класу біології або послугує тематичним елементом напередодні Всесвітнього дня води.


Розробка складається з паперових моделей небесних тіл Сонячної системи. Їх можна використовувати як наочний матеріал на уроках фізики та астрономії, для створення макету Сонячної системи та для оздоблення навчального кабінету.
Розробка містить: 8 планет Сонячної системи: Меркурій, Венера, Земля, Марс, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун, супутник Місяць та зірку Сонце.
«Небесні тіла Сонячної системи» чудово послугують для оздоблення класу напередодні Міжнародного тижня космосу, Міжнародного дня польоту людини в космос тощо.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.