Китай та Україна об’єднаються у вінницькому виші

У Вінницькому національному технологічному університеті відкриється Інститут Конфуція.

Міжнародна співпраця в межах освітніх проектів допомагає учням не лише застосовувати набуті знання та практично адаптовуватися (наприклад, розмовляти іноземною з носіями мови, тим самим тренуючи набуті навички та встановлюючи комунікативні зв’язки), але й глибше вивчати культуру інших народів і розширювати власний світогляд.

Завдяки щорічній співпраці Технологічного університету міста Ланьчжоу та Вінницького національного технічного університету ініціюється створення Інституту Конфуція на базі ВНТУ. Офіційне узгодження проекту відбулося ще в листопаді 2017 року під час зустрічі ректора ВНТУ Володимира Грабко та президента ЛПУ Чжоу Сюйхуна – саме тоді українська та китайська сторони підписали угоду про дружню взаємодію між навчальними закладами.   

Як зазначає інформаційно-освітній портал «Педагогічна преса», Інститут Конфуція є однією з найпопулярніших і найвпливовіших організацій у світі з поглибленим вивченням китайської мови та культури. Студенти мають змогу не лише проходити мовні курси, але й безпосередньо спілкуватись на різноманітні теми стосовно Китаю.

У всьому світі діє близько 328 відділень Інституту, а в Україні 5.  

За словами прес-центру ВНТУ, в університеті вже два роки активно працює Центр вивчення китайської мови, відкритий не лише для студентів та викладачів вишу, але й для всіх бажаючих вінничан. Курси спрямовані на професійну підготовку та подальше успішне складання іспитів HSK і HSKK. Таким чином, студенти отримують можливість в майбутньому продовжити навчання і навіть працювати в Китаї, а також ознайомлюються з усіма необхідними мовними тонкощами.     

Інститут Конфуція розташується на 4 поверсі ВНТУ, у 4 корпусі, де розміщений факультет електромеханіки та електроенергетики.

Фотоматеріали взяті зі сторінки інформаційно-освітнього порталу «Педагогічна преса».

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.