Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Cтворення лепбуку: етапи, способи, інструменти
»
Взяти участь Всі події

Кількість випадків захворювання на COVID-19 зростає

Міністерство охорони здоров’я дозволило друге бустерне щеплення проти COVID-19 для всіх охочих.

Друга бустерна доза дозволяється всім повнолітнім із інтервалом щонайменше чотири місяці після першої бустерної дози.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

Ситуація із коронавірусною хворобою наразі контрольована, проте маємо бути готові до подальшого зростання кількості випадків захворювання. Один із важливих етапів цієї готовності — це вакцинація, у першу чергу, для груп ризику. Щоб якомога більше людей могли захистити себе від госпіталізації та смерті внаслідок COVID-19, ми дозволяємо другу дозу всім охочим, проте особливо радимо її робити людям із хронічними захворюванням і людям віком 60+. Окремо хотів би наголосити, що вакцинація зараз не лише про власний захист, вакцинуватись — це значить не створювати навантаження на лікарні, які мають рятувати життя нашим військовим, — зазначив головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

Остання важлива зміна — дозвіл вакцинації дітей віком 5-11 років проти COVID-19. Щеплення здійснюватимуть вакциною Comirnaty (Pfizer). Для дітей віком 5-11 років обов’язковою є інформована згода батьків або опікунів. Раніше в Україні була дозволена вакцинація дітей віком від 12 років.

Україна наразі очікує на відповідну вакцину, адже щеплення дітей віком 5-11 років передбачає інше дозування, ніж для дітей, які старше 12 років, і дорослих. Найближчим часом ця вакцина буде доступна в Україні.

Як відомо, минулого тижня в Україні виявлено майже 37 тисяч нових підтверджених випадків COVID-19. Померло 90 інфікованих, до медзакладів госпіталізовано 6273 пацієнти.

Перелік пунктів і центрів, а також контакти для запису на щеплення — за посиланням https://bit.ly/vaccinationpoints.

Нагадаємо, під час епідемії на COVID-19 наприкінці 2021-го - початку 2022 року невакцинованих працівників галузі освіти відсторонювали від роботи. Тож, аби бути надвідповідальним, цьогоріч освітянам треба подбати завчасно про вакцинацію чи бустерне щеплення від COVID-19. До того ж, вакцинація населення суттєво знизить навантаження на лікарів, які цілодобово рятують українських захисників.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.