Новини
3090
17 червня 14:45

Харківську студентку обурило написання курсової роботи українською мовою

Дівчина на своїй сторінці в інстаграмі називає себе вчителькою.

22-річна харків'янка обурилася, що змушена писати курсову роботу українською мовою, мовляв, українська влада обмежує права студентки, повідомляє ТСН.

Дівчина, вживаючи нецензурну лексику, в інстаграмі розповіла про своє негативне ставлення до державної мови, що викликало потужну хвилю хейту у відповідь. До слова, дівчина позиціонує себе як вчителька та зоозахисниця. На таку поведінку у мережі харків'янка відповіла хейтерам: «Дякую, що зробили мене популярною. Було б перед ким вибачатись» і закрила свої сторінки та видалилася з телеграму.

Згідно з Законом України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» передбачено, що мовою науки в Україні є державна мова. Відповідно, курсова робота, як вид самостійної навчально-наукової роботи, що виконується студентами закладів вищої освіти повинна бути написана українською мовою.

Фотоматеріали взято з сайту ТСН

Вас може також зацікавити: Окупанти не пропускають абітурієнтів з ТОТ: реакція МОН на перешкоди для вступників в українські виші

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.