Сьогодні о 11:00
онлайн-конференція:
«
Роль закладів освіти у формуванні нульової терпимості до корупції та вихованні доброчесності в Україні
»
Взяти участь Всі події
Новини
4891
19 жовтня 13:50

«Хайп на темі»: освітній омбудсмен прокоментував судовий позов директора столичної школи через обов'язкову вакцинацію педпрацівників

За словами Горбачова, директор забув, що його найголовніший обов’язок – збереження життя та здоров’я всіх, хто у школі навчається та працює.

Освітній омбудсмен Сергій Горбачов вважає популістським рішення директора київської школи Дмитра Ламзи, який подав на Кабінет міністрів у суд через обов’язкову вакцинацію окремих категорій професій, зокрема педагогічних працівників.  Своєю думкою Горбачов поділився в ефірі Громадського радіо.

Я, як освітній омбудсмен, відстоюю позицію, що найголовнішим у світі є право на життя та здоров’я, й ті люди, які нехтують цим правом, абсолютно підривають громадське здоров’я, а це дуже погано і може мати негативні наслідки. Цю ситуацію [щодо позову, – ред.] я вважаю абсолютно популістською, це хайп на темі, – зазначив освітній омбудсмен.

Горбачов додав, що найголовніший обов’язок директора школи – збереження життя та здоров’я всіх, хто в цій школі навчається та працює, а Ламза забув про це.

Моя позиція однозначна – безвідповідальний вчинок, – наголосив освітній омбудсмен.

Що передувало?

Директор спеціалізованої школи № 210 Оболонського району Києва Дмитро Ламза подав судовий позов до Окружного адміністративного суду м. Києва проти Кабміну з вимогою скасувати онлайн-навчання для шкіл з недостатньою кількістю вакцинованих педагогічних колективів.

Йдеться про постанову КМУ № 1236 в частині, що стосується переходу на дистанційне навчання закладів, у яких немає 80% вакцинованих працівників.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Профспілка освітян Києва стала на захист невакцинованих педпрацівників

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Читайте також: