Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Ефективність навчального процесу. «Живі» уроки
»
Взяти участь Всі події

Кар’єрне консультування: інтерактивний посібник для молоді

Матеріали посібника стануть у пригоді тим, хто планує створити центр кар’єри або надавати якісні кар’єрні послуги, зокрема для молоді.

Нещодавно в Україні презентовано практичний інтерактивний посібник «Як створити кар’єрний центр?».

Про це повідомляє пресслужба Міністерства молоді та спорту України.

Посібник створено задля допомоги освітянам і фахівцям молодіжних центрів і громадських організацій. Вони зможуть ефективно запроваджувати послуги кар’єрного консультування та засоби розвитку кар’єри.

Понад 300 освітян, молодіжних працівників із усіх регіонів країни взяли участь в онлайн-презентації та ознайомилися з новим комплексним інструментом для кар’єрного розвитку молоді.

Завдяки посібнику фахівці зможуть:

  • дізнатися, що таке кар’єра та скласти власне портфоліо кар’єрних послуг;

  • ознайомитися із досвідом існуючих проєктів і заходів для молоді;

  • сформувати концепцію власного кар’єрного центру;

  • опанувати сучасні методи та інструменти з кар’єрного консультування;

  • отримати практичні поради щодо роботи з молоддю, залучення роботодавців та інших стейкхолдерів.

Особливості посібника: інтерактивний і мультимедійний формат контенту, зручна навігація та швидкий доступ до матеріалів, поєднання теорії та практичних завдань для самостійного опрацювання.

Посібник містить 30 інструментів кар’єрного консультування і коучингу, посилання на актуальні проєкти та платформи з кар’єрного розвитку, а також шаблони для налагодження роботи кар’єрного центру.

Отримати посібник можна після заповнення форми за посиланням.

Нагадаємо, за майже рік повномасштабного вторгнення росії українська нація продемонструвала світові не тільки свою єдність, не тільки боєздатність Збройних сил, але й розуміння й бачення свого майбутнього в Європейському Союзі, у лавах НАТО та світі.

Ми сьогодні є законодавцями демократичних змін. Ми рішуче стоїмо на шляху реформ. І українська мова є одним з векторів, які поширюють нашу екзистенцію, нашу віру в завтрашній день. Українська мова — це не тільки визначений законом засіб комунікації, це основа нашого буття, це дух, це воля, це простір свободи, це наша честь і гідність.

Фотоматеріали: Career Hub

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.