Чернівецька обл

Карантин із піснею: буковинські школярі показали, як треба вчитися дистанційно

Вихованці музичної школи підірвали мережу, виконавши вдома відому пісню Софії Ротару.

Хтось сприймає карантин, як покарання, а хтось – як додаткову можливість побути з рідними, вчити іноземні мови, нарешті відпочити й переглянути всі серіали чи просто побайдикувати. Якщо ви досі не знаєте, чим себе зайняти на карантині, пропонуємо переглянути цікаве відео буковинських школярів, які виконують відому композицію Софії Ротару “Край, мій рідний край”. 

Особливість відео в тому, що учні записували пісню вдома, а не на уроці музики, як це було до впровадження карантину. 

Вихованці музичної школи села Зарожани Хотинського району у такий спосіб показали, як відбувається дистанційне навчання. Викладач класу “Духові інструменти” Мирослав Гуцул, розповів, що від початку карантину займається з учнями онлайн:

Ми не мали на меті показати, що працюємо онлайн з учнями. Думаю, що більшість викладачів так займаються. Було метою зацікавити учнів до музики, до гри на духових інструментах. Сучасні діти – це діти новітніх комп'ютерних технологій, тому я вирішив зробити такий проєкт за допомогою інтернету. Дітям цікаво, сподіваюся, і глядачу.

Пан Мирослав зазначив, що записати подібне відео важко, але нічого немає неможливого. Викладач планує залучити ще більшу кількість учнів і обов’язково порадує користувачів фейсбуку результатами роботи. 

Відео, на якому учні виконують композицію, за декілька днів уже переглянуло понад 6 000 користувачів. У коментарях вони лишають позитивні відгуки, хвалять викладача за креативний підхід та запитують поради, як записати таке ж саме відео. 


Читайте також: Дітям потрібна не критика і рівний почерк, а здоров'я і шалена підтримка – думка вчительки

Джерело: https://vse.ee/crb

#карантин #відео #музика 

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ГЕОГРАФІЇ залишилося:
0
2
міс.
1
1
дн.
2
0
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!