Золотоноша

Із занедбаної будівлі в арт-об'єкт: художники та вихователі садочків розмалювали вікна гуртожитку

На Черкащині з’явився незвичний арт-об’єкт, який намалювали художники та вихователі дитячих садочків.

На Черкащині, у центрі Золотоноші, з’явився новий незвичний арт-об’єкт. Місцеві майстри пензля перетворили колишній занедбаний гуртожиток на справжню картинну галерею.

Як повідомляють у міській раді, цей скандальний гуртожиток свого часу був переданий на баланс Генпрокуратури, але він так і стояв без вікон.

Тож, аби впорядкувати центр міста, золотонісці вирішили справитися із цим завданням власними силами і невеликими грошима.

До справи взялися художники Будинку дитячої та юнацької творчості й вихователі дитячих садочків. Під час карантину вони вирішили намалювати для кожного вікна затишні фіранки та «поставити» там вазони. 

Матеріальна складова і монтажні роботи, кажуть у міській раді Золотоноші, — справа рук місцевих комунальників, які опікуються благоустроєм міста.

Вони спершу забили вікна дошками, а потім до справи долучилися вже колективи Будинку дитячої та юнацької творчості та дошкільних навчальних закладів, створивши справжню красу на центральній вулиці міста.

Джерело: https://vse.ee/diw


Можливо, Вас зацікавить: 

В яких країнах вже запрацювали школи та дитячі садочки після карантину?

Творчість на карантині: вчителька проводить онлайн-уроки з української мови

Чому деякі учні стали краще вчитися на карантині

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.