Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
628
8 грудня 2022 о 16:07
pdf Роздрукувати

Із понад 22 тисячі на бюджет переведено лише 4,5 тис. студентів-пільговиків

Діти загиблих захисників та інші категорії студентів мають право на здобуття вищої освіти за бюджетним фінансуванням.

В Україні продовжується процес переведення на навчання за державним замовленням дітей загиблих захисників України, учасників бойових дій та осіб із інвалідністю внаслідок війни, а також дітей жителів особливо небезпечних територій, які зараховані до закладів фахової передвищої та вищої освіти до 2021 року включно.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Усього до МОН надійшло 22 643 звернення щодо переведення на бюджетні місця. Фахівці Міністерства опрацювали понад 20,5 тисяч запитів на переведення здобувачів освіти від 212 закладів фахової передвищої та вищої освіти, — написав він.

Міністр зауважив, що за рахунок внутрішнього перерозподілу закладам фахової передвищої та вищої освіти підтверджено та надано дозвіл для переведення на навчання за державним замовленням 4427 здобувачів.

Він додав, що до кінця року переведуть на бюджетні місця всіх здобувачів, які мають на це право та подали підтвердні документи до 18 листопада 2022 року.

Нагадаємо, для допомоги випускникам у складанні в майбутньому МНТ школярам можна скористатися новим сервісом із підготовки до тестування. За його допомогою майбутні абітурієнти можуть підготуватися до тестування та показати успішний результат під час вступної кампанії.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.