Іспанським школярам розповіли цікаві факти про Україну

4 травня в місті Малага, в рамках навчальної програми «Андалусія поглиблює знання», було організовано зустріч представників України з місцевими школярами.

Іспанія, Малага. З цією мальовничою та сонячною країною нас розділяє понад 4 000 км! Однак географічна віддаленість це ніщо, у порівнянні з тією віддаленістю, яка може існувати в наших головах та серцях. Розповідаючи та заявляючи про себе в інших країнах, ми віртуально здатні долати тисячі кілометрів, відбиваючись в уявленнях інших націй в найкращій своїй подобі. Ми, українці, дружній, творчий та сміливий народ, і саме з цими якостями ми маємо асоціюватися в жителів інших країн.

Відповідальність за такий «культурний обмін» покладається на посольства, консульства та діаспору України закордоном. Так, 4 травня в місті Малага, в рамках навчальної програми «Андалусія поглиблює знання», було організовано зустріч представників України з місцевими школярами, на якій на них чекали найцікавіші факти про Україну!

Співробітники Консульства розповіли іспанським школярам цікаві факти про її географію, історію, релігію, економіку і культурну спадщину, а також ознайомили їх з національною символікою, виробами традиційних ремесел, низкою презентаційних відео і фотоальбомів про Україну.

Крім цього, учні навіть отримали можливість приміряти українські національні костюми та дізнатись про особливості українських народних танців.

В дипломатичному представництві зазначили, що діти не просто слухали розповіді, а й часто ставили питання своїм лекторам.

Директор школи щиро подякував співробітникам консульства за запрошення та розповіді дітям, які дозволяють значно розширити їхній кругозір та збагатити власну енциклопедію знань про культуру та традиції європейських народів.

Сподіваємось, що подібні зустрічі відбуватимуться якомога частіше, і молоде покоління жителів різних країн дізнаватиметься, цікавитиметься та знатиме про Україну та її жителів не лише з новин, а й завдяки безпосередньому спілкуванню з нами!

Фотоматеріали взяті з сайту офіційної сторінки Консульства України в Малазі.

Інформація взята з сайту Укрінформ: https://www.ukrinform.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.