Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
2067
23 жовтня 2019 о 20:45
pdf Роздрукувати

Інноватика в сучасній освіті: одинадцята міжнародна виставка

З 22 до 24 жовтня освітяни мають змогу відвідати професійний форум освітніх і науково-педагогічних інновацій.

Щороку форум, на який чекають всі вчителі, викладачі та навіть діти з батьками, приємно дивує масштабами та організаційною підготовкою. У цьогорічній роботі виставки взяло участь понад 560 учасників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Франції, США, Білорусі, зокрема:

  • 97 – закладів вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукових установ, закордонних закладів освіти й міжнародних освітніх агенцій;
  • 329 – закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, обласних і міських органів управління освітою;
  • 110 – закладів професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичних (науково-методичних) центрів; 
  • 24 – виробники й постачальники засобів навчання, проєктів, сучасних програм і рішень для сфери освіти й науки, видавництва, освітні портали.

Під час роботи виставки відбулися численні конференції, дискусійні панелі, освітні воркшопи, круглі столи за участю фахівців і науковців #МОН, Національної академії педагогічних наук України, представників закордонних закладів освіти тощо.

Інноватика в сучасній освіті – це ще й майданчик для презентації навчальних ігор, які розвивають логічне мислення, креативність, увагу: набори для #програмування, #малювання, вивчення основ музики.

Наприклад мініатюрний робот «Матата» допомагає дітям вивчати програмування, він може відтворити мелодію, малюнок та рухатись у будь-якому напрямку.

Учителям фізики, хімії та біології пропонувалось ознайомитися із чудовими наборами для дослідів, новітніми приладами, вимірювальними комплексами та навіть моделями «Кристалічної ґратки магнію (міді, льоду)» тощо.

Та найбільше уваги малечі привернули анатомічні моделі людини та об’ємні моделі м’язів і скелетів. Діти намагались до них доторкнутися та розгледіти детальніше.

«Всеосвіта» презентує комплект плакатів «Кожен має знати: Системи людини». Наші розробки створені таким чином, щоб дитина могла легко розібратися в усіх тонкощах людського організму, швидко запам’ятати назви і повторити їх у будь-який зручний момент. Їх можна переглянути та замовити за посиланням: https://vseosvita.ua/poster

Журналісти «Всеосвіти» не оминули презентацію меблів та обладнання для #НУШ: інноваційні столики, в яких легко регулювати розмір, складати їх та переносити в інше місце; яскраві панелі, шафи; ідеї інтер’єру зони відпочинку.

У різних локаціях представники професійно-технічних коледжів, ліцеїв та училищ презентували творчі роботи студентів та розповідали про переваги навчання на їхніх факультетах, а найкращі українські та закордонні університети ознайомлювали з освітніми програмами та можливостями для здобувачів вищої освіти.

Хтось з присутніх сьогодні вперше доторкнувся до світу інновацій, а хтось вже з ними добре знайомий, освоїв та використовує в освітній діяльності. Ті знання і досвід, які вчителі та викладачі отримали на виставці, неодмінно дадуть хороший результат. 


Фотозвіт за посиланням: https://www.facebook.com/vseosvita/posts/2639612109430463?

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.