Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Інклюзивна компетентність учителя: заповнюємо індивідуальну програму розвитку та індивідуальний навчальний план
»
Взяти участь Всі події

Ініціативи щодо безпеки дітей підтримує ЮНІСЕФ

Представники МВС і дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ навчатимуть школярів поводитись у небезпечних ситуаціях.

В умовах війни у закладах освіти проведуть інформаційну кампанію, яка стосуватиметься мінної безпеки та правил поводження у надзвичайних ситуаціях.

Заступник міністра внутрішніх справ Мері Акопян і голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Мурат Шахін обговорили питання підготовки закладів освіти до нового навчального року.

Обізнаність щодо мінної безпеки, як у батьків, так і у дітей сьогодні дуже низька. Невдовзі у нас перше вересня і ми маємо бути готові до того, щоб адаптувати безпекову складову до освітньої програми у школах, — сказала Акопян.

Окрім того, заступник міністра повідомила, що сьогодні уряд працює над тим, щоб залучити максимум школярів до навчання офлайн. І МВС, і місцеві органи влади докладають усіх зусиль, щоб створити безпечні умови для навчання дітей.

Представники дитячого фонду ООН розповіли про проєкти, які вони реалізовують з початку воєнного стану в Україні для підтримки українських сімей. Також вони запевнили, що і далі підтримуватимуть ініціативи щодо безпеки дітей.

ЮНІСЕФ було з Україною до війни, ми залишаємося з вами і зараз, в умовах воєнного стану і так само ми будемо залишатися з вами й далі. Я хочу сказати про те, що ми взяли на себе зобов’язання допомагати українському народові. І маємо намір робити це і надалі, — наголосив голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Мурат Шахін.

Урок із мінної безпеки може бути супер цікавим навіть для старших школярів. Коли у ньому є команда супергероїв, справжній рятівник і цікаві завдання.

Нагадаємо, у зв'язку з постійною підвищеною загрозою обстрілів росіян керівникам дитячих садочків відповідними спеціалістами була дана рекомендація щодо того, щоб усі спальні місця для дітей були переміщені у підвальні приміщення.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.