і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Інформатика з усім світом: школярів запрошують долучитися до "Години коду 2018"

Міжнародна ініціатива "Година коду 2018" покликана популяризувати таку дисципліну, як інформатика.

Цікавитесь програмуванням і мрієте написати код? Українців запрошують долучитися до міжнародної ініціативи «Година коду 2018», котра відбудеться на початку грудня.

Hour of Code (Година коду) – це безкоштовна міжнародна освітня ініціатива, що спрямована на популяризацію IT серед школярів за допомогою проведення одного спеціально розробленого інтерактивного уроку інформатики.

«Година коду» відбудеться з 3 до 9 грудня в рамках тижня комп’ютерних наук у всьому світі. Тиждень інформатики проходить щороку на честь дня народження піонера комп'ютерних наук Адмірала Грейс Мюрей Хоппер (9 грудня 1906 року). Ініціатива «Година коду» набула шаленої популярності через її унікальний формат, який допомагає відчути себе програмістом. Лише за одну годину, в ігровій формі та зі зрозумілими інструкціями, будь-яка дитина навчиться писати код і відразу побачить результат своєї роботи.

 Мандрівка галактикою 

Організатори події пропонують відправитись у незабутню подорож разом з героями Діснею і створити власну гру «Зоряні війни» у віддаленій галактиці. Детальна інструкція для проведення уроку доступна онлайн.

 Якщо ви та ваші учні виявили бажання взяти участь, вам необхідно зробити: 

1. Зареєструйте ваш заклад освіти. 

2. Оберіть підручники, розроблені для учнів будь-якого віку на 45 мовах. 

3. Урок потрібно провести у комп’ютерному класі. Учні можуть працювати за одним комп’ютером в парах, або, у випадку нестачі пристроїв, урок можна транслювати на проектор. Також можна обрати вправи, які не потребують використання комп’ютерів.

4. Надрукуйте сертифікати та опублікуйте світлини вашого уроку у спільноті «Година коду 2018» з хештегом #годинакоду2018. Можна також надрукувати спеціальні сертифікати для учнів за результатами уроку Майнкрафт.

Організувати урок можна не лише в школі, але й в будь-якому інші місці (до прикладу, в клубі чи громадській організації). 

Метою проведення «Години коду» є – заохотити школярів до вивчення інформатики, адже вона допомагає розвивати навички розв’язання задач, логіку та творчість. 

Посилання на Hour of Code: https://hourofcode.com/ua/uk

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти