Індивідуальне навчання з учнями: порядок оплати, якщо заняття скасоване не з вини вчителя

Погодинна оплата праці при нарахуванні зарплати вчителям, які ведуть індивідуальне навчання з учнями більше двох місяців, застосовуватися не може.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 12.01.2016 № 8 затверджено Положення про індивідуальну форму здобуття загальної середньої освіти.

Пунктом 1 розділу V «Оплата праці педагогічних працівників, які здійснюють навчання здобувачів освіти за індивідуальною формою» Положення встановлено: оплата праці педагогічних працівників за проведення занять за індивідуальною формою здобуття освіти, зокрема з використанням технологій дистанційного навчання, здійснюється відповідно до законодавства у сфері освіти.

Одним з актів, які регулюють питання оплати праці педагогічних працівників закладів освіти, є Інструкція про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затверджена наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 р. № 102.

Оплата за години індивідуальної роботи здійснюється відповідно до пункту 68 Інструкції. Ним передбачено, що місячна заробітна плата педагогічних працівників визначається шляхом множення ставки заробітної плати на їх фактичне навантаження на тиждень і ділення цього добутку на встановлену норму годин на тиждень.

Встановлена при тарифікації заробітна плата виплачується щомісячно незалежно від кількості тижнів і робочих днів у різні місяці року.

Відповідно до пункту 73 Інструкції № 102 погодинна оплата праці педагогічних працівників допускається лише при оплаті за години заміщення тимчасово відсутніх у зв’язку з хворобою або з інших причин педагогічних працівників, яке тривало не більше двох місяців.

У такий спосіб, погодинна оплата праці при нарахуванні заробітної плати вчителям, які ведуть індивідуальне навчання з учнями більше двох місяців, застосовуватися не може.

При оплаті праці педагогічних працівників, яким було встановлено години індивідуального навчання, в період канікул має застосовуватися пункт 71 Інструкції № 102. Згідно з ним оплата праці педагогічних працівників за час роботи в період канікул проводиться з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації, що передувала початку канікул.

Пунктом 77 Інструкції передбачено, що у разі, коли в окремі дні (місяці) заняття не проводяться з незалежних від учителя причин (сільгоспроботи, епідемії, несприятливі метеорологічні умови тощо), його оплата здійснюється з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації – за умови, що вчитель (викладач) виконує іншу організаційно-педагогічну роботу.

Згідно з пунктом 5.2.1 Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2016-2020 роки періоди, впродовж яких у закладах освіти не здійснюється навчальний процес (освітня діяльність) – у зв'язку із санітарно-епідеміологічними, кліматичними чи іншими, незалежними від працівників обставинами – є робочим часом педагогічних, науково-педагогічних та інших працівників.

У зазначений час працівники залучаються до навчально-виховної, організаційно-методичної, організаційно-педагогічної, наукової робіт відповідно до наказу керівника закладу в порядку, передбаченому колективним договором та правилами внутрішнього трудового розпорядку.

Пунктом 5.2.1 Галузевої угоди передбачено, що залучення учителів, які здійснюють індивідуальне навчання дітей за медичними показаннями, а також асистентів учителів до виконання іншої організаційно-педагогічної роботи у канікулярний період здійснюється в межах кількості годин навчального навантаження, встановленого при тарифікації до початку канікул.

Пунктом 8.3.3 Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2016-2020 роки передбачено обов’язок забезпечити оплату праці вчителів, вихователів, зокрема вихователів груп продовженого дня, музичних керівників, викладачів, інших педагогічних працівників закладів освіти – у випадках, коли в окремі дні (місяці) заняття не проводяться з незалежних від них причин (епідемії, метеорологічні умови тощо) – із розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації.

Якщо в окремі дні місяця індивідуальні заняття не проводилися з незалежних від працівника причин, оплата праці працівників, які проводять індивідуальне навчання, має здійснюватися на підставі пункту 77 Інструкції та пункту 8.3.3 Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України – тобто із розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації. 

За такої умови час, впродовж якого в окремі дні тижня індивідуальні заняття з учнями не проводилися з незалежних від працівника причин, є робочим часом педагогічного працівника, упродовж якого ним здійснюються інші види робіт: організаційно-методична, організаційно-педагогічна робота тощо (пункт 5.2.1 Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2016-2020 роки).

Джерело: https://vse.ee/bwc


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Оплата праці вчителів під час карантину: що говорить Профспілка

Підвищення зарплат вихователям – тільки після зміни системи фінансування дошкілля

На педпрацівників закладів дошкільної освіти чекає підвищення заробітної плати

Оплата праці педагогів: що говорить новий Закон про середню освіту

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з НІМЕЦЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
3
міс.
0
5
дн.
1
9
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!