ІМЗО пропонує до громадського обговорення проєкти програм факультативних курсів

Долучайтесь до обговорення програм та надсилайте свої пропозиції.

До обговорення пропонуються проєкти програм факультативних курсів для всіх рівнів освітнього процесу щодо мов, літератур, історії та географічні корінних народів і національних меншин України, розроблені з метою виконання заходів, передбачених у дорожній карті імплементації статті 7 Закону України «Про освіту» в закладах загальної середньої освіти на 2019-2023 роки»: https://vse.ee/xe.

Очікується, що зазначені проєкти програм сприятимуть поступовому процесу засвоєння знань з мови, історії, культури корінних народів і національних меншин України, формуванню українського патріотизму, толерантності, поваги до культурних цінностей українського народу, його історико-культурних надбань і традицій.

У зазначених проєктах програм наведено орієнтовні теми від простого до вищого рівнів засвоєння інформації згідно із віковими особливостями дітей та учнівської молоді. Учитель, на власний розсуд обирає теми, подані у проєктах програм й планує освітній процес. Задля узагальнення матеріалу подаються також орієнтовні назви презентацій проєктів, що систематизують набуті знання учнів з того чи іншого модуля або теми.

Упровадження пропонованих для обговорення проектів програм факультативних курсів за вибором для всіх рівнів освітнього процесу щодо мов, літератур, історії та географії корінних народів і національних меншин України сприятиме утвердженню в Україні принципів толерантності, взаємоповаги, збереженню міжнаціональної злагоди і порозуміння в українському суспільстві.

Пропозиції та зауваження можна надсилати до 5 грудня 2019 року:

  • На електронну скриньку: menshina213@gmail.com;
  • За адресою: вул. Митрополита Василя Липківського, 36 м. Київ, 03035;
  • Телефон для зв’язку: 248-18-53;
  • Шляхом коментування на веб-сайті Інституту.

Ознайомтесь з проєктами програм нижче: 


Читайте також: Інституційний аудит шкіл: що відомо та в чому його переваги

Джерело: ІМЗО

#громадське_обговорення #ІМЗО #факультативні_курси 

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.