і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію

Іменні подарунки та грошові премії за 200 балів ЗНО

Тернопільські випускники, які здали ЗНО на 200 балів, отримали від міського голови цінні подарунки.

Нещодавно завершилось ЗНО і почалася вступна кампанія. Ми впевнені, що перед тестуванням усі учні та учениці неабияк хвилювалися тож очікують на хороші результати. Так, на Тернопільщині, випускники які здали ЗНО на 200 балів, отримали від голови ТОДА іменні годинники та грошові премії.

Серед усіх випускників лише 4 набрали найвищий бал: Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов Катерина Симко, випускниця минулих років Діана Cавків, випускник Бучацького колегіуму ім. Святого Йосафата Ярослав Нечесний, випускниця Ковалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Монастириського району Марія Чупа.

Талановитим школярам та школяркам міський голова ТОДА Степан Барна побажав їм подальших успіхів у навчанні та подарував іменні годинники, а також премії у розмірі 2 тис. грн, виділені з обласного бюджету.

Я дякую вам від імені Тернопілля за те, що ви є прикладом того, якими мають бути випускники навчальних закладів нашої області. Для нас важливо, щоб ті результати, які ви сьогодні демонструєте і в хімії, і в біології, були спрямовані на розвиток нашого краю. Дякую вашим вчителям та навчальним закладам за те, що забезпечили вам належні умови навчання. Водночас, для мене дуже важливо, щоб у майбутньому ви мали можливість реалізувати себе у Тернопільській області навчаючись тут та працюючи, – сказав Барна. 

Додамо, що Тернопільська область не обмежилася учнями, які здали ЗНО на 200 балів. Понад 400 випускників, які отримали 190 і більше балів. За підсумками ж зовнішнього незалежного оцінювання область посіла третє місце в Україні, що є дуже добрим результатом.

Фотоматеріали узяті з офіційної сторінки Тернопільської обласної державної адміністрації у Facebook

Посилання на сторінку у соцмережі Facebook: https://goo.gl/XpuYS4

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь