+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Імена переможців розіграшу подарунка від компанії "BitKit"

Остаточні результати розіграшу подарунка в рамках весняної олімпіади доступні для перегляду. Вітаємо 50 щасливчиків!

Шановні учасники, батьки та вчителі!

Розіграш подарунку добіг кінця і ми з превеликою радістю оголошуємо імена переможців. Ми ретельно перевірили всіх учасників на дотримання правил, адже одним із найважливіших завдань було забезпечення рівних умов для кожного. У рейтингу відображені остаточні результати. Вітаємо 50 щасливчиків. За кілька тижнів конструктори чекатимуть на вас у поштовому відділені:)

Дякуємо нашим надійним партнерам – компанії "BitKit" за такий чудовий презент для переможців. Ми впевнені, що конструктори “Вітроходи” стануть справжнью знахідкою у вашій школі і допоможуть краще розібратись у роботехніці та фізиці. 

Рейтинг з усіма учасниками можна переглянути на сторінці: https://vseosvita.ua/olympiad/s9d/top

Нагадаємо, для участі в розіграші учасники мали виконати 3 умови:

  • Взяти участь в будь-якій олімпіаді;
  • Сфотографуватись з нагородами;
  • Опублікувати світлини та написати враження.

Незабаром наш менеджер зв'яжеться з переможцями для отримання подарунків.

Якщо вам не вдалося набрати потрібну кількість голосів – не засмучуйтесь і пам’ятайте: справжня перемога вимірюється не нагородами, а серцем. Ми переглянули всі враження та отримали задоволення від вашої творчої роботи! Дякуємо абсолютно всім учасникам розіграшу! 

Сюрпризи на цьому не закінчуються, друзі, адже зовсім скоро ми будемо вас дивувати новими цікавими конкурсами та розіграшами подарунків. Усе, що вам потрібно – стежити за нашими новинами і брати активну участь. 


Подання заявок на участь у весняній олімпіаді продовжено до 31 травня! Тож не гайте ні секунди і вперед, до справи. У кожної школи є чудова нагода потрапити до всеукраїнських рейтингів! Успіхів! 

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти