і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Хто в Міністерстві відповідатиме за впровадження реформи НУШ?

Заступником Міністерки Кабмін призначив директора Українського центру оцінювання якості освіти.

Кабінет Міністрів України призначив нового заступника Міністерки освіти і науки – ним став Вадим Карандій. До цього він очолював Український центр оцінювання якості освіти. Відповідне рішення було прийнято під час засідання Уряду 10 січня 2018 року.

 За що у Міністерстві відповідатиме Вадим Карандій?  За напрям середньої освіти, зокрема, за впровадження реформи Нова українська школа.

Заступник Міністерки має багаторічний досвід роботи в цій сфері: він працював вчителем у школі, на різних посадах в підрозділах управління освітою Київської області, керував ДП «Інфоресурс» та УЦОЯО.

 Біографічні дані: 

Народився 10 травня 1971 року у селі Луговики Поліського району Київської області.

Закінчив фізико-математичний факультет Чернігівського державного педагогічного інституту ім. Т. Г. Шевченка (1993 р.), здобув ступінь магістра державного управління в Київському національному економічному університеті (1999 р.).

Трудову діяльність розпочав учителем математики і фізики. З вересня 1995 року працював у Відділі освіти Броварської районної державної адміністрації, пройшов шлях від спеціаліста І категорії до заступника начальника Управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації (червень 2003 р.).  

Обіймав посаду першого заступника директора Українського центру оцінювання якості освіти (2006 – 2014).

Згодом очолив Державне підприємство «Інфоресурс» (2014 – 2015), Український центр оцінювання якості освіти (2015 – 2019).

Удостоєний звання «Заслужений працівник освіти». Нагороджений нагрудними знаками «Відмінник освіти України» та «А.О. Захаренко».

Посилання на МОН: https://mon.gov.ua

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти