Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Мандалотерапія як універсальний засіб гармонізації емоційного стану учасників освітнього процесу
»
Взяти участь Всі події
Розробки
3477
20 березня 2020 о 12:11
pdf Роздрукувати

Гра «Напиши про себе на рядках мозку»

Цікава гра для дітлахів, яка допоможе закріпити новий матеріал. Завантажуйте розробку безкоштовно!

Піл час вивчення нової теми важливо, аби учні могли її швидко засвоїти й в майбутньому оперувати фактами та поняттями. Тому вчителі вдаються до різних способів, які допомагають структурувати та аналізувати інформацію. А опитування наприкінці уроку показує, що саме школярі засвоїли з нової теми, чи зрозуміли основну суть.

Ми, у «Всеосвіті», переконані, що найкраще здібності дитини розкриваються під час гри. Пропонуємо до вчительського інструментарію додати (та обов’язково зберегти) пізнавальну гру «Напиши про себе на рядках мозку».

Вікова категорія: дошкільнята, учні 1-11 класів. 

Завантажити: https://vseosvita.ua/library/gra-napisi-pro-sebe-na-radkah-mozku-222619.html

Гра складається з таких компонентів: 

  • 14 ілюстрацій мозку з різними заголовками:

► Я мрію

► Мій роздум

► На 1 рік розумніша/ий

►На 1 рік мудріша/ий

► Що я знаю

► Що я навчився/лась

► Я пам’ятаю

►Мозковий дамп

► Мій роздум

►Я себе люблю

► Все про мене

► Я люблю

► Я можу

►Я розумний/на

  • 1 пустий шаблон для власного тексту. 

Як грати: 

  1. Завантажте розробку безкоштовно і роздайте ілюстрацію кожному учню.
  2. До пустих рядків мозку необхідно зробити записи, що школярі цікавого дізнались на уроці чи історію свого життя (або факт про себе). 

Наприклад: 

Ім’я: Катя
Заголовок: Я мрію
Текст: Я мрію винайти ліки проти всіх недуг. Я мрію про пухнастого собаку. Я мрію подарувати мамі розумний годинник. Я мрію посісти перше місце на Міжнародній олімпіаді. Я мрію прочитати всі томи роману «Війна і мир».

Ідеї, як використовувати гру:

  1. Гру «Напиши про себе на рядках мозку» можна використовувати під час засвоєння нового матеріалу. Після вивченої теми роздайте ілюстрації дітям, нехай вони поміркують над питаннями й зроблять записи в пусті рядки мозку.
  2. Гра стане чудовою альтернативою звичайного опитування, яке вчитель проводить під кінець уроку. 
  3. Розробку можна використовувати під час будь-якого уроку чи навіть виховної години.  
  4. Інтерактивна форма гри дозволить батькам розуміти, як дитина засвоює матеріал. Адже в умовах карантин діти нині навчаються вдома, а батьки стежать за виконанням домашніх завдань.

Забороняється відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом будь-яких матеріалів сайту «ВСЕОСВІТА» (логотип (знак для товарів і послуг), тексти, фото, відео, тощо) без посилання. 

#гра #розробка #мозок #урок 

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.