«Хочеш дізнатись мій настрій – подивись на рюкзак»: нова розробка українців дозволяє не лише носити речі, але й спілкуватись між собою

На конференції iForum українські винахідники продемонстрували рюкзак, за допомогою якого можна ділитися емоціями і створювати власний контент.

Щороку в Україні з’являється величезна кількість проектів, які заслуговують на увагу своєю простотою і, водночас, геніальністю. Це речі, пов’язані, насамперед, з нашим повсякденним життям, з його емоційними потребами. Усі ми прагнемо виокремлюватись, бути особливими, цікавими для свого оточення, прагнемо хоча б найменшої оригінальності на тлі інших людей.

Талановиті винахідники “чарівного” рюкзака на iForum

 

Команда українських винахідників творчо підійшла до вирішення цього питання і продемонструвала на конференції інтернет-діячів iForum модель унікального рюкзака, здатного транслювати емоції свого власника. Усе відбувається завдяки 300 маленьким лампочкам, поєднаним між собою – вони утворюють величезний LED-екран, яким напрочуд легко керувати зі смартфона чи планшета.

Рюкзак з LED-екраном

 

Наприклад, крокуєте ви якось увечері після роботи з особливо радісним настроєм, адже через кілька годин на вас чекає прем’єра фільму «Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда», і вам хочеться поділитися цією новиною з усім світом. В буквальному сенсі. Тож ви набираєте у спеціальному додатку на своєму телефоні «Йду в кіно, шукати фантастичних звірів. Сподіваюсь, трапиться гіпогриф» – і повідомлення відразу з’являється на екрані рюкзака. Без жодної незаконної магії та небезпеки потрапити до Азкабану.

Непогодні умови теж не стануть на заваді: екран захищений міцним пластиком, тому не боїться ні снігу, ні дощу, ні раптових ситуацій в стилі «Ой, впустив». Розробники розповіли, що влаштували своєрідний краш-тест на міцність – залишили рюкзак на паркувальному майданчику, і він спокійно витримав на собі вагу машин, а згодом вмикався без жодних проблем.

Рюкзак має стандартний блок живлення, що дозволяє LED-екрану працювати протягом 8-9 годин. Всередині знаходиться usb-дріт, який можна приєднати до будь-якого повербанку.

Яскраве та оригінальне транслювання емоцій 

 

Але, крім всіх переваг, існує справжня родзинка українського винаходу – завдяки їй у цілому світі немає місця аналогам.        

Якщо звичайний LED-рюкзак здатний виводити лише обмежений набір картинок – запропонований мобільним додатком – то на нашому можна транслювати свій контент, – з гордістю ділиться Іван Каунов, операційний директор проекту. – Фактично створювати власну анімацію.

Звичайно ж, рюкзак оцінить і молодь, і дорослі, яким сподобається його багатофункціональність і безперечна зручність.

Весною українські винахідники збиратимуть кошти для серійного виробництва, щоб навіть закордоном дізнались про наш талант, майстерність і вміння створювати по-справжньому дивовижні речі.        

Фотоматеріал взятий з офіційної сторінки PIX Backpack у Фейсбуці.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.