і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о
Акція
Вебінарний безліміт
Заощаджуйте понад 5000грн

Замовляйте усі свідоцтва за вебінари (понад 90 вебінарів)

з 12 липня
до 25 липня
199грн
з 26 липня
до 15 серпня
299грн
з 16 серпня
до 31 серпня
399грн
Активуйте «Вебінарний Безліміт» та отримайте
30 днів необмеженого доступу до 90 вебінарів

Хапай журнали за акційною ціною

Лише до 31 липня поспішайте оформити передплату на сучасний освітній журнал «Всеосвіти».

4 унікальні номери журналів «Всеосвіти» можуть опинитися саме у ваших руках, а для цього потрібно зробити один крок – оформити передплату за акційною ціною.

 Журнали «Всеосвіти» – це скарбничка креативних розробок 

У кожному номері журналу є безліч цікавинок, які стануть в пригоді кожному вчителю: віршовані правила поводження взимку для дітей, яскраві календарі на 2019 навчальний рік, плакат «Ти маєш право знати», кубок «Твоя мета», диво-куля «Тріскіле», 3D-плакат Тараса Шевченка, мегапозитивна гра «Запитаріум», цікава гра «Даббл», гра «Хімічне бінго», розробка «Знайомтеся, це ми!», набір карток «Хвилинки-розминки».

 Актуальна та цікава інформація 

На сторінках журналів ви знайдете не лише інтерв’ю з цікавими особистостями, але й поради від досвідчених психологів: як уникнути професійного вигорання, як почати говорити з дітьми на сексуальні теми, як продуктивно провести відпустку. А ще ви знайдете безліч корисних ідей, як організувати дозвілля дітей та корисну інформацію щодо інклюзії. 

 4 журнали за акційною ціною 

До 31 липня триває акція на передплату журналу. Усього за 290 гривень ви отримаєте 4 номери друкованого видання, які зроблять ваше педагогічне життя цікавим та інноваційним. Оформити передплату за посиланням: https://vseosvita.ua/journal

Друзі! Дякуємо вам за позитивні відгуки нашого друкованого видання. Ми цінуємо думку кожного і намагаємось щоразу вас приємно дивувати. Сподіваємось, журнали нашого проєкту стануть для вас надійним помічником у будь-яких освітніх питаннях!

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти