Хапай журнали за акційною ціною

Лише до 31 липня поспішайте оформити передплату на сучасний освітній журнал «Всеосвіти».

4 унікальні номери журналів «Всеосвіти» можуть опинитися саме у ваших руках, а для цього потрібно зробити один крок – оформити передплату за акційною ціною.

 Журнали «Всеосвіти» – це скарбничка креативних розробок 

У кожному номері журналу є безліч цікавинок, які стануть в пригоді кожному вчителю: віршовані правила поводження взимку для дітей, яскраві календарі на 2019 навчальний рік, плакат «Ти маєш право знати», кубок «Твоя мета», диво-куля «Тріскіле», 3D-плакат Тараса Шевченка, мегапозитивна гра «Запитаріум», цікава гра «Даббл», гра «Хімічне бінго», розробка «Знайомтеся, це ми!», набір карток «Хвилинки-розминки».

 Актуальна та цікава інформація 

На сторінках журналів ви знайдете не лише інтерв’ю з цікавими особистостями, але й поради від досвідчених психологів: як уникнути професійного вигорання, як почати говорити з дітьми на сексуальні теми, як продуктивно провести відпустку. А ще ви знайдете безліч корисних ідей, як організувати дозвілля дітей та корисну інформацію щодо інклюзії. 

 4 журнали за акційною ціною 

До 31 липня триває акція на передплату журналу. Усього за 290 гривень ви отримаєте 4 номери друкованого видання, які зроблять ваше педагогічне життя цікавим та інноваційним. Оформити передплату за посиланням: https://vseosvita.ua/journal

Друзі! Дякуємо вам за позитивні відгуки нашого друкованого видання. Ми цінуємо думку кожного і намагаємось щоразу вас приємно дивувати. Сподіваємось, журнали нашого проєкту стануть для вас надійним помічником у будь-яких освітніх питаннях!

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.