Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Психолого-педагогічна діагностика: практичні кейси для корекційних педагогів
»
Взяти участь Всі події
0400ufwl-cf9b.jpg
Новини
1869
1 вересня 2019 о 20:48
pdf Роздрукувати

Головне завдання освітян – будувати Нову українську школу разом

Міністерка освіти і науки України Ганна Новосад привітала всіх з початком нового навчального року у відеозверненні. Вона також розказала про свої плани на новій для себе посаді.

Ганна Новосад стала очільницею міністерства науки та освіти України 29 серпня. За її словами, починати роботу на новій посаді з початком нового навчального року – дуже символічно. «Для кожного з нас саме цей період дає відчуття шансу, можливості поставити нові цілі, нові задачі та нові плани».

Міністерка розказала, що вона народилася в маленькому містечку на Вінниччині, вступила до Українського гуманітарного ліцею в Києві. Здобула ступінь бакалавра в Могилянці, а ступінь магістра – в Університеті Маастрихту в Нідерландах. За її словами, все, чого вона досягла в своєму житті – завдяки освіті та гарним вачителям: «Саме освіта заклала в мені ті цінності та переконання, які я точно знаю, що ніколи не переступлю».

«Я вірю, що в Україні вже є садочки та школи, які дають високу якість освіти та виховують щасливих та успішних дітей», - наголосила Ганна Новосад. Також вона підкреслила, що виховати таких дітей можуть лише успішні, професійні та вмотивовані вчителі. Саме тому, за переконанням очільниці, завдання міністерства – зробити так, щоб кожна українська дитина мала доступ саме до таких шкіл і саме до таких педагогів.

Ганна Новосад підкреслила, що не буде робити все самотужки і покладається на командну роботу, адже будь-які зміни чи реформи можна робити разом. «Гарантую, що я працюватиму командно разом із вами - з агентами змін. Я буду дослухуватися та чути вас, а також пояснювати кожне своє рішення», - пообіцяла очільниця МОН. Вона також зауважила, що час навколо пришвидшується, а наша країна, суспільство та світ дуже стрімко змінюються. А тому, на її думку, кожен має бути не просто учасником, а активним співтворцем.

«Давайте не втрачати цей дорогоцінний час, працювати разом на втілення та прискорення Нової української школи, побудови нової якості дошкільної, професійної та вищої освіти України та розвитку української науки», - додала міністерка.

І на останок Ганна Новосад привітала всіх зі святом та побажала сил та енергії в новому навчальному році, щоб працювати більше та краще.

Вітаємо вас, дорогі освітяни, батьки і діти, і ми вас! «Всеосвіта» бажає вам яскравих вражень, нових звершень та неповторних відкриттів!

 

 

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.