ГО «Студена» спільно зі студією онлайн-освіти EdEra розробила курс «Недискримінаційний підхід в навчанні»

Цей проект створюється у межах Нової Української Школи, і спрямований на протидію дискримінації в освітньому середовищі.

Хто свого часу не страждав від знущань однокласників у школі, або не був просто спостерігачем таких видовищ? Чи могли ми в цей момент щось змінити та якось допомогти однокласнику? Усі ми відчували докори сумління за те, що не надали допомогу, або вчасно нікого не попередили. З власного досвіду, знаю, як страшно отримати в дитинстві тавро «ябеди» та стати вигнанцем всередині колективу. 

Віддаючи дитину до школи, батьки більш ніж впевнені, що це дружнє середовище, де немає місцю таким знущанням та незадовільної поведінки зі сторони учнів. А чи знають батьки, що, власне, їхнє «чадо» і є тим самим маленьким «терористом», який не упускає можливості поглузуватися над своїм однокласником? Для батьків їхні діти завжди найкращі, можливо, саме тому вони й не бачать цієї агресії. А що ж у випадку вчителів? Вони чи не найперші, хто має стежити за поведінкою дітей у колективі та помічати проблеми. З цькуванням у школі стикаються учні по всьому світу, тож стає зрозуміло, чому булінг – це гостра соціальна проблема з якою треба боротися усім: психологам, батькам, вчителям і учням.

З чого варто почати? Відповіді на ці та інші запитання ви зможете знайти, прослухавши онлайн-курс –  «Недискримінаційний підхід у навчанні», розроблений спільно з EdEra та ГО «Студена». Проект спрямований на протидію дискримінації в освітньому середовищі.

Програма курсу, що складається з 9 модулів, розрахована  на педагогів, директорів шкіл та керівників інших закладів освіти, батьків, чиї діти зіштовхнулись із проблемою дискримінації. Під час проходження курсу ви познайомитеся з основними поняттями цькування (булінгу), толерантності, прав людини, розглянете практичні ситуації в школі та складете власний план дій протидії цькуванню у вашому навчальному закладі.

Лектори онлайн-курсу нададуть слухачам багато матеріалу, який можна використовувати на практиці. Так, як реєстрація буде відкрита постійно, то курс можна проходити у будь-який час. 

Посилання на Studway: http://studway.com.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.