Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Творчі методики як сучасний інструмент вихователя: розвиваємо soft skills дітей дошкільного віку засобами конструювання
»
Взяти участь Всі події
8 червня 23:33

GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE 2023

Якби вчителів номінували на «Оскар», українські педагоги забрали б всі нагороди. Їхня професійна та віддана робота з дітьми, попри турбулентні умови великої війни, заслуговує на виняткову відзнаку.

Поки росія руйнує школи бомбардуваннями та обстрілами, вчителі навчають нове покоління українців за межами фізичних стін та проводять уроки в бомбосховищах. Поки ворог волів би знищити життя на території України та затягнути нас у морок минулого, вчителі виборюють майбутнє на лінії вогню, викладають у прифронтових чи деокупованих регіонах, зберігають українську освіту навіть під окупацією.

Щорічна премія Global Teacher Prize Ukraine адаптувала формат до нових умов і продовжує збір історій про вчителів, які самовіддано дивляться в обличчя викликам воєнної реальності, продовжують рухати українську освіту та попри все залишаються агентами змін.

ЯК ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ЗБІР ІСТОРІЙ?

З 25 травня по 1 серпня триватиме збір історій про вчителів.
Розповісти історію може як сам вчитель, так і його колеги, учні або їхні батьки — обмежень немає.


Відбір історій здійснюватиме організатор премії, громадська спілка «Освіторія», та експертна рада.


Частина історій будуть опубліковані на сайтах globalteacherprize.org.ua та osvitoria.media, сторінках у соціальних мережах премії
та ГС «Освіторія», а також на майданчиках інформаційних партнерів.


ЦЕРЕМОНІЯ НА ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

До Дня вчителя у телевізійному форматі Global Teacher Prize Ukraine розкаже історії вчителів, щоб у такий спосіб висловити їм подяку, відзначити важливість їх праці та надихнути на нові звершення.

Посилання на сторінку премії: globalteacherprize.org.ua