Гарні манери, французька мова та катання верхи: навчання в школі "Леді"

Катання верхи, іноземні мови, ранкова пробіжка, поїздки в пансіонат Англії - дізнайтесь, що ще вивчають дівчата в школі "Леді".

Справжніх «панянок» виховують в школі під Києвом. Здається, повіяло духом минулого століття, та насправді, школа «Леді» -це закритий заклад, тут існують свої правила і філософія.

В навчальному комплексі існує садочок дошкільного розвитку «Казка», школа «Леді» для дівчат, і «Кадетство» для хлопчиків. Вони всі в одному приміщенні, та пересікаються між собою лише в окремих випадках.

Демидова Ірина – почала створення комплексу з одного класу 15 років тому.

У чоловічого і жіночого начала різне призначення і, отже, різний шлях розвитку, тому ми навчаємо дітей окремо. “Крихка” мета виховати повноцінного і успішного члена суспільства має свій рецепт, і ми постійно калібруємо наш варіант під зміни навколишнього світу (Пер.авт). 

В школі діти навчаються 9 років. За бажанням, вони можуть продовжити навчання у коледжі чи профільних школах, та можуть навчатися тут. Випускникам видають три види документа: свідоцтво за 9 клас, атестат за 11, свідоцтво про отримання музичної і хореографічної освіти в дитячих районних школах мистецтва.

Кожний день розпочинається о 8 ранку і закінчується о 8 вечора. Не усі діти повертаються після уроків додому, в школі є можливість заночувати в пансіонаті. Таким чином діти залишаються до п’ятниці, а вихідні проводять з родиною.

Зранку дівчата п’ють чай з медом і відразу йдуть на пробіжку. До речі, зарядку на вулиці проводять щодня, не зважаючи на погодні умови (за виключенням сильного морозу і дощу). Після тренувань учениці приймають душ, снідають та вже готові до навчання.

Кожен день починається з обов'язкової 40-хвилинної зарядки з пробіжкою. І тут не працюють записки про звільнення від батьків (Пер.авт.).

Процес навчання

У школі є загальноосвітній блок – це 5 уроків по 40 хвилин до обіду для старшої школи і 4 уроки та прогулянка для молодших школярів. Дівчата поглиблено вивчають англійську мову. Невід’ємною частиною у вивченні іноземної мови є відвідування жіночого пансіонату в Англії. Дівчата там живуть і навчаються деякий час, знайомляться з місцевими традиціями. Також вони вивчають французьку мову. Математика для молодших класів викладається за програмою "Росток". Кожний клас має своє окреме приміщення, гардеробну і душ. Усі предмети викладають різні викладачі. Учениць навчають жінки, а хлопчиків – чоловіки.

Зовнішність

Дівчата школи «Леді» мають довге волосся заплетене у косичку або високу гульку. Шкільна форма – це гарненькі сарафани кольору морської хвилі. 

Дівчата і хлопчики обідають окремо. Шкільний дієтолог розробляє меню згідно до державних норм для дітей різного віку та згідно з принципами здорового харчування: риба, м'ясо і ніяких напівфабрикатів. Солодощі з собою приносити не можна. Діти харчуються 4 рази на день, а ті, хто тут ночує – 6. Учні користуються виделками та ножами з 4-х років. Серед тижня обирається день, коли в столовій учениці говорять між собою англійською, або французькою мовами. За «правилами гри» слідкує вчитель. Після обіду майже весь час присвячено танцювальним та музичним гурткам. Є можливість займатися гімнастикою та бальними танцями. В кінці року – підсумовування результатів: 8 березня відбувається звітний концерт музичної школи, коли дівчата дарують свої музичні твори мамам, а в кінці квітня – великий звітний концерт танцювальної школи. Головна подія закладу – щорічний весняний бал на честь випускників школи.

31 серпня, напередодні лінійки 1 вересня - День відкриття школи, коли першкокласниць привозять на автомобілях, а майбутні випускниці, дев'ятикласниці, самостійно в'їжджають у двір школи верхи.

Катання верхи -  це обов’язкова частина фізичного навчання в школі, дівчат навчають правильно триматися та сидіти в жіночому сідлі.

Після закінчення навчального року починає працювати режим літнього табору, коли діти живуть в школі, але їх розпорядок дня складається з додаткових занять.

Взагалі, школа дуже простора. Тут багато живих рослинок, цікавих поличок, картин. 

Школа “Леді” постійно слідкує за життям своїх випускниць. Дівчата успішно навчаються в університетах Києва, а інші в Англії, Німеччині, Польщі. 

Фотоматеріали взяті з сайту Bit.ua

Посилання Bit.ua: https://bit.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.