і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о
Жовті Води

«Форми і напрями підготовки педагогів: навчання у цифрову епоху»: як відбувся mini-EdCamp Zhovti Vody

Цієї суботи освітяни завітали на Дніпропетровщину, щоб стати учасником освітньої події у форматі (не)конференції. Чого навчалися педагоги? Читайте у нашому репортажі.

Коли суботній  ранок розпочинається з щирих усмішок, теплих обіймів і розмов з друзями за горнятком кави або чаю – це означає, що ви потрапили на самий душевний mini-EdCamp у м. Жовті Води, що на Дніпропетровщині.

6 квітня у КЗЗСО «Дивосвіт» розпочалась магістральна (не)конференція mini-EdCamp Zhovti Vody «Форми і напрями підготовки педагогів: навчання у цифрову епоху».

Двері закладу гостинно відкрились о 8:00 годині ранку, щоб прийняти перших «білих ворон» з різних куточків України. З чудовим настроєм і вогником в очах педагоги зібралися в актовій залі на урочисте відкриття.

Вітали освітян талановиті учні «Дивосвіту», які танцювали під українську пісеньку з повітряними кульками і великими літерами «Вітаємо». Після запального танцю на учасників (не)конференції чекала секретна сесія –  гра на бумвокерсах від експертки Наталії Нечаєвої та її доньки. Усім педагогам роздали по одному кольоровому інструменту і в актовій залі розпочалась репетиція імпровізованого оркестру. І хоча «Місячну сонату» Бетховена освітяни не зіграли, проте без жодних проблем виконали кілька відомих українських мелодій.

Удосталь наситившись музичним сюрпризом далі розпочалось знайомство з експертами у форматі Speed Geeking.

Під час першої експертної паралелі можна було відвідати безліч майстер-класів і лекцій: Світлана Клименко розповідала про тип сприйняття учнів, Людмила Хорькова провела антикорупційний урок, Станіслав Дрогаєв провів практикум з профілактики емоційного вигорання тощо.

Після завершення цікавої першої експертної паралелі освітяни зібрались в актовій залі, щоб стати учасниками флешмобу. Юні танцівниці показали педагогам кілька простих рухів, які миттю поєднались у танець. Ніхто не стояв осторонь, адже запальна мелодія підхопила всіх присутніх.

Після танцювального флешмобу вчителі почали відвідувати локації другої експертної паралелі. А дивували фахівці такими темами: Марина Лютинська розповідала про налагодження співпраці засобами Microsoft Teams у ЗЗСО, Іван Іванов під час дискусії розповів про джерела для саморозвитку педагога, Ольга Рогожнікова показала учасникам, як створити авторський курс для перевернутого і дистанційного навчання, Віталій Клименко провів сесію від ділового клубу «Партнер» тощо.

Майстер-клас з виготовлення цукерок

Але попри відвідування експертних паралелей учасники не забували брати участь у творчих майстер-класах, на яких вони мали змогу поласувати цукерками, зробити сувенірні баночки з кольорового піску, спробувати техніку Ебру, відвідати шкільний історико-краєзнавчий музей і оздоровчий центр для дітей, в якому розташована соляна кімната.

Історико-краєзнавчий музей

А емоційні світлини учасники робили на тлі яскравих фотозон, які декорували школярі разом з координаторами. Маленька школа, така причепурена і світла, як і її педагоги подарувала присутнім душевне тепло, якого часом так не вистачає.

Під час ранкових вітань

Під час особливої сесії від команди EdCamp Ukraine педагоги зробили паперові літачки, на яких написали найзаповітніші мрії. Ці літачки здійнялись у повітря і кожен залишив собі чужу мрію, адже ніколи не знаєш, хто саме допоможе втілити задуми у життя.  

Завершилась (не)конференція mini-EdCamp Zhovti Vody незабутньо, і ці емоції грітимуть серце ще довгий час. Ми впевнені, що додому учасники повернулись натхненними, сповнені креативних ідей та бажання змінюватись і змінювати підходи до навчання.

Дякуємо пані Валентині, директорці КЗЗСО «Дивосвіт» і пані Наталії за організацію на високому рівні, і теплий прийом. Щиро дякуємо всім волонтерам за те, що були в цей день поруч з усіма, оперативно надавали інформацію і допомагали з усім впоратись. І звісно ж дякуємо всім активним педагогам, які в суботній ранок були присутні на (не)конференції mini-EdCamp Zhovti Vody. Ми захоплюємося вами усіма і для нас ви – приклад відповідального вчительства! 

Більше фотографій можна переглянути за посиланням: https://bit.ly/2uQksJH

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти