First Lego League Open International: здобутки української команди

На Міжнародному фестивалі First Lego League Open International українська команда увійшла в ТОП-12 в етапі "Проекти" та посіли 30 місце у "Грі роботів". .

Після успішної перемоги у Всеукраїнських змаганнях робототехніки, українська команда представила Україну на Міжнародному фестивалі робототехніки First Lego League Open International в Естонії. 

Команда “Brains ON” Черкаської санаторної школи-інтернату номер 14 увійшла в ТОП-12 в етапі “Проекти” та посіли 30 місце у “Грі роботів”.

Школярі займаються робототехнікою 7 місяців і власноруч змайстрували робота.

Це абсолютно не важко, потрібно просто захотіти і розібратися. Це можна досить швидко. Тобто якщо у тебе є базові знання з математики, фізики, ти досить швидко зрозумієш як тут усе працює. Тижні, місяці тренувань і все буде добре виходити і конструювати, а потім запускати і програмувати робота,  – розповідає учасниця команди Дар’я Цинда.

На етапі змагань команда представляла свій проект: перевірка якості води та розробка мобільного додатку.

При натисненні на мітку Ви отримаєте інформацію про точку, наприклад: написано, що це точка продажу води, фонтанчик, колонка. Написано коли вона працює, скільки коштує, якщо є ціна...,  – розповідає Надія Лихолай, учасниця команди.

На другому етапі команда представляла створеного робота. 

В нас на певний час була калібровка то запуски роботів, потім ходили розповідали про наш проект до суддів, про командні цінності, про дизайн роботів,  – каже Софія Кузьменко, учасниця команди “Brains ON”. 

Ліна Бондаренко

Ліна Бондаренко вчителька інформатики Черкаської Санаторної школи інтернату 1-3 ступенів, тренерка команди “Brains ON” зазначає, що участь у змаганнях взяли 98 команд із 60 країн світу.

Наш робот посів 30 місце і для нас це досягнення. Тим більше ми перший раз брали участь і в принципі з українських команд, які представляли Україну на європейських змаганнях це був найкращий результат, тому ми задоволені.

Участь у змаганні принесла команді приємні емоції та незабутній досвід. 

Це просто емоції, які неможливо передати. Дуже багато країн, багато дітей, всі неймовірно дружелюбні і це бурхливий потік емоцій, ураган, який затягує тебе. Чесно кажучи, хотів би на довше там залишитися, - поділився враженнями Валентин Кирпач, учасник команди.

Ми вітаємо команду із хорошим результатом та бажаємо ще більше нових перемог!  

Фотоматеріали взяті з офіційного сайту Рідна Черкащина (screenshot)

Посилання на сайт Рідну Черкащину: http://ck.ridna.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.