Новини
651
5 лютого 16:05

Фінальний етап «Учитель року – 2021» проводитиметься дистанційно: МОН

Члени журі впродовж третього туру працюватимуть теж у форматі онлайн.

Міністр освіти і науки України 4 лютого 2021 року підписав наказ Про проведення третього туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який передбачає проведення конкурсу у дистанційному форматі. Відповідно члени журі впродовж третього туру теж працюватимуть в режимі онлайн, але, для того, щоб колегіально оцінювати роботу учасників, їм доведеться приїхати до Києва.

У Міністерстві освіти і науки повідомляють, що залежно від номінації, учасники проходитимуть наступні випробування:

  • «Дистанційний урок» (технологічна карта);

  • «Контрольна робота» (номінація «Математика»);

  • «Майстер-клас»;

  • «Методичний практикум»;

  • «Дорожня карта творчого проєкту» (номінація «Трудове навчання»);

  • «Творча робота» та «Аналіз поетичного твору» (номінація «Українська мова та література»).

Учасники у номінації «Керівник закладу освіти» проходитимуть тестування й практикум, розв’язуватимуть «управлінську задачу». А під час фіналу дистанційно презентуватимуть фандрейзинговий проєкт та проводитимуть 30-хвилинну фасилітаційну сесію.

Фінальні змагання в номінаціях «Керівник закладу освіти» та «Математика» відбудуться з 1 до 9 квітня 2021 року, в номінаціях «Трудове навчання» та «Українська мова та література» – з 14 до 22 квітня 2021 року.

Організацію роботи журі з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19 покладено на Державну наукову установу «Інститут модернізації змісту освіти».

Детальніше ознайомитись із текстом наказу:

Більше інформації про умови конкурсу на офіційній сторінці «Учитель року – 2021».


Вас також може зацікавити: «Наша мета – створити модель автономного закладу вищої освіти», – Сергій Шкарлет

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.